Wyciskarka Kuvings Evo820 gwarancją najnowszej wersji wyciskarki

Chcesz cieszyć się wyciskanym sokiem z najnowszego modelu wyciskarki Kuvings Evo820? Koniecznie wybierz ten model. Ta nowoczesna ,a zarazem wieloobrotowa wyciskarka Kuvings Evo820z pewnością pozwoli Ci zminimalizować czas potrzebny na przygotowanie soku, oaz cieszyć się jego bogatym smakiem. Oprócz wielu nowoczesnych funkcji wyciskarka wyposażona została także w elegancki i stylowy wygląd. Jedno jest pewne stanie się ozdobą każdej kuchni i idealnie wpasuje się w jej wnętrze. Dostępna jest w wielu kolorach. Wyciskarki Kuvigs Evo820 dzięki swojemu projektowi zdobyły wiele designerskich nagród na całym świecie

Czy wyciskarka KuvingsEvo 820 jest wydajna?

Oczywiście, że tak. Wszystko za sprawą nowoczesnych i wciąż ulepszanych rozwiązań. Budowa wyciskarki Kuvigs Evo820 zagwarantuje gładki i pyszny sok, bez żadnych grudek i fusów. Ponadto wyciskarka Kuvings Evo820 została wyposażona w dwukierunkową rynnę zsypową, jej budowa z kolei umożliwia bezpiecznie wkładać do środka różnego rodzaju produkty. To sprzęt niezwykle wydajny oparty na technologiach wydobywających ilość soku z konkretnych produktów. Podczas wydobywania produktów z wyciskarki Kuvings Evo820 zachowane zostają składniki odżywcze. Cały sprzęt został dodatkowo wzmocniony przez pokrywę i sito. Wymieniona została także uszczelka zapobiegająca przeciekom, oraz zwiększająca płynność wyciskania.

Jak została wykonana wyciskarka KuvingsEvo 820?

Wyciskarka Kuvings Evo820 posiada dodatkowy wlot w rozmiarze 82 mm. Za sprawą powiększonego otworu dużo łatwiej wyciśnie się sok, oraz warzywa i owoce bez konieczności ich krojenia. Dodatkowo w skład wyciskarki Kuvings Evo 820 wchodzi solidna konstrukcja. Misa piątej generacji posiada wzmocnioną budowę i nowoczesne zaczepy. Ponadto nowy model wyciskarki Kuvings Evo820 jest bardziej odporny na wszelkie uszkodzenia. Mycie i czyszczenie również jest dużo łatwiejsze. Wylot został odpowiednio poszerzony. Dzięki czemu czyszczenie nie będzie już procesem mozolnym i nudnym. Konsystencja soku również będzie dużo lepsza, niż dotychczas. Bezpieczniejsza praca wyciskarki, oraz jej łatwa obsługa sprawi, że dzieci także będą mogły z niej korzystać. Wyciskarkę wyposażono także w dodatkowe sita. Rozszerzona wersja pozwala przyrządzić nie tylko sok, ale także gęste smoothie lub owocowy sorbet. Funkcjonalność i wydajność sprzętu została doceniona również na polskim rynku i przyznano jej Złoty Laur Konsumenta. Warto zainwestować w ten konkretny model.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *