Jakie prezerwatywy wybrać, by zwiększyć doznania?

Przyjęło się powiedzenie, że prezerwatywa prowadzi do zmniejszenia doznań seksualnych. Absolutnie nie jest ono prawdą, gdyż już jakiś czas temu, tego typu teorie zostały obalone. Odpowiednio dobrana prezerwatywa nie tylko nie zmniejszy doznań, ale także je zwiększy i może spotęgować wrażenia. Spełnienie w łóżku i orgazm mogą być więc osiągnięte poprzez stosowanie dobrze dobranej prezerwatywy. Jakie prezerwatywy więc wybrać, by zwiększyć doznania?

Na samym początku należy porzucić uprzedzenia

Seks w prezerwatywie wcale nie musi być dla kobiety mniej przyjemny od tego bez niej, a wręcz przeciwnie, może on zwiększyć doznania. Na rynku dostępne są obecnie prezerwatywy, które posiadają właściwości nawilżające, rozgrzewające, a także potęgujące doznania. 

Prezerwatywy dostępne są w różnych kształtach i rozmiarachach a ich duży wybór znajdziesz na Veneria.pl, dzięki czemu pozwalają one na jeszcze większą przyjemność w trakcie stosunku. Należy więc porzucić blokujące ograniczenia i zdecydować się na nowe, jeszcze większe przyjemności w łóżku. 

Prezerwatywy z wypustami- skutecznie zwiększają rozkosz

W seksie odpowiednie zabezpieczenie jest ważne, ale najistotniejszą kwestią jest oczywiście intensywność doznań w trakcie stosunku. Dlatego też producenci prezerwatyw stanęli na wysokości zadania i stworzyli takie, które pełnią funkcje zabezpieczenia, ale także zapewniają komfort oraz satysfakcję podczas zbliżenia. 

Jeśli chce się zatem uwrażliwić i dodatkowo stymulować pochwę partnerki podczas stosunku seksualnego, a jednocześnie nie obawiać się niechcianej ciąży i chorób wenerycznych, należy wybrać prezerwatywy z wypustkami. Nie tylko kobiecie zapewnią one odpowiednią stymulację, ale także mężczyźnie. Skutecznie zwiększają one intensywność stosunku seksualnego, co daje gwarancję osiągnięcia lepszego orgazmu. Prezerwatywy z wypustkami doskonale stymulują łechtaczkę kobiety, co doprowadza ją do granic rozkoszy. 

Prezerwatywy prążkowane także są świetnym wyborem 

Prezerwatywy prążkowane potrafią działać niezwykle pobudzająco na kobiece miejsca intymne. Prążki znajdujące się na prezerwatywie, zapewnią kobiecie osiągnięcie prawdziwej ekstazy. Prezerwatywy prążkowane w towarzystwie kilku ruchów, które dotrą do najbardziej wrażliwych kobiecych zakamarków, sprawią, że kobietę zaleje fala orgazmu. 

Prążkowane prezerwatywy przyczyniają się do wydłużenia stosunku, dlatego że wrażliwość męskiego członka zostanie nieco ograniczona. Dłuższy seks zaś przyczyni się do podarowania większej dawki przyjemności obu stronom. 

Prezerwatywy z wypustkami i prążkami- czy są one skuteczne?

Prezerwatywy z wypustkami i prążkami spełniają te same kryteria bezpieczeństwa, jak inne tego typu środki, które chronią przed niechcianą ciążą i chorobami wenerycznymi. Są więc one skutecznym środkiem antykoncepcyjnym. 

Prezerwatywy posiadające dużo urozmaiceń, a zwłaszcza prezerwatywy z dużymi wypustkami, mogą czasami nie tak dokładnie przylegać do powierzchni członka, jak powinny. Jednak jest to problemem marginalnym, gdyż wystarczy odpowiednio dobrać ich rozmiar. Warto także zadbać o to, by partnerka była odpowiednio nawilżona, wówczas ryzyko zsunięcia się prezerwatywy będzie znikome.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *