Saeco – dlaczego marka ekspresu ma znaczenie?

Wiele osób twierdzi, że marka to tylko etykietka, za którą trzeba dodatkowo zapłacić. To mit. Za solidną marką idzie bowiem wysoka jakość sprzętu, a także wiele lat badań i stałego rozwoju firmy. Dlaczego warto wybrać ekspres do kawy Saeco, a nie anonimowych producentów? Na to pytanie odpowiadamy w naszym artykule

Saeco – włoska firma z tradycjami

Saeco to firma założona w 1981 roku we Włoszech. Ma na swoim koncie niemałe osiągnięcia, ponieważ jako pierwsza wymyśliła urządzenie, które przygotowuje espresso wprost z ziaren kawy. W pewnym sensie ekspres do kawy Saeco był zatem pierwszym, ciśnieniowym ekspresem dostępnym na rynku. Wynalazek w postaci automatycznego i innowacyjnego bloku zaparzającego był następnie stale unowocześniany i ulepszany. Właśnie dlatego do dzisiaj firma Saeco uchodzi za jednego z najlepszych producentów ekspresów na świecie. Marka Saeco oferuje zarówno urządzenia do domowego użytku, jak i te specjalistyczne – do biur, kawiarni i restauracji. Ekspresy Saeco w różnych wersjach sprzedawane są między innymi w Polsce. Marka ma wielu oficjalnych dystrybutorów sprzętu.

Wysoka jakość urządzeń Saeco

Odpowiadając zatem na pytanie, dlaczego marka ekspresu ma znaczenie, należy podkreślić, że to ona niejednokrotnie decyduje o jakości sprzętu. Stawiając na nieznanego producenta, tak naprawdę kupujemy „kota w worku”. Tymczasem wybierając ekspres do kawy Saeco lub innej znanej marki, mamy pewność, że otrzymujemy solidny i niezawodny sprzęt. W firmie Saeco dokonuje się ciągłej kontroli wszystkich etapów produkcji oraz ich certyfikacji. Dzięki temu marka ta oferuje najlepsze parametry jakościowe. Dodatkowo firma dba o środowisko, korzystając z odpowiednich surowców oraz metod utylizacji. Kupując ekspres do kawy Saeco można mieć zatem pewność, że jest to zakup na długie lata. Przez długi czas będzie pracował płynnie i niezawodnie.

Badania i rozwój

Znane marki ekspresów do kawy ciągle też inwestują w rozwój. Oznacza to, że nie stoją w miejscu, ale oferują swoim klientom coraz lepsze urządzenia. Każdy kolejny model ekspresu do kawy Saeco zapewnia dodatkowe funkcjonalności – działa szybciej, ciszej i skuteczniej. No a do tego serwuje oczywiście perfekcyjną w smaku kawę. Gdzie kupić ekspres do kawy Saeco? Najlepiej szukać go w zaufanych sklepach – stacjonarnych lub internetowych. W ich asortymencie znajdują się różne modele urządzeń, w tym przede wszystkim wersje automatyczne, ciśnieniowe, z solidnym młynkiem, spieniaczem, a także dodatkowym pojemnikiem na mleko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *