Nigdy więcej kłamstw i złamanego serca! Poznaj sponsoring portal

Portal sponsoringowy, czyli miejsce, w którym sponsoring pojawił się także w Internecie. Sponsoring jako umowa biznesowa istnieje praktycznie od zawsze. Jedynie jego forma cały czas ewoluuje. Został dostosowany do dzisiejszych czasów, aby móc zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających osób. Na portalu sponsoringowym spotykają się ludzie, którzy dokładnie wiedzą, czego chcą od życia i nie marnują ani sekundy na realizacje swoich celów i marzeń.

Chcesz znaleźć idealną partnerkę, a przy tym spełniać swoje potrzeby bez żadnych wyrzeczeń? Poznaj sponsoring portal, gdzie piękne kobiety znajdują bogatych mężczyzn i razem tworzą idealny duet na krótszy lub dłuższy czas.

Sponsoring za pieniądze – czy naprawdę jest taki niemoralny?

Wbrew wszystkim przeciwnikom relacji sponsorowanych sponsoring staje się coraz bardziej popularny, a coraz większa liczba osób decyduje się na takie typu rozwiązanie. Dlaczego tak się dzieje? Społeczeństwo staje się liberalne i wyzwolone. Tradycyjna forma związków kojarzy się z wyrzeczeniami, kompromisami i ograniczeniami w wielu sprawach. Nie ma w tym absolutnie nic złego, jeśli człowiek świadomie wybiera taką drogę i jest szczęśliwy. Nie każdemu odpowiada jednak taka stereotypowa relacja i z pewnością nie każda taka jest, lecz w tym wyzwolonym świecie pojawiło się miejsce dla relacji sponsorowanej, która pod wieloma względami jest zupełnie inna, a osoby z niej korzystające stawiają na tzw. „wolność”.

Układ sponsorowany to inaczej wykonanie lub stałe wykonywanie usług w zamian za wynagrodzenie. Nie ma tutaj żadnej magii ani podejrzanych układów. Na portalu sponsoringowym bogaci mężczyźni poznają piękne kobiety, którym proponują układ jednorazowy lub stały, przedstawiając swoje wymagania (Sponsor). Kobieta (Sponsorowana) nie musi przystać na oczekiwania Sponsora. Możliwa jest negocjacja oraz znalezienie złotego środka. Jeśli strony nie dojdą do porozumienia, sponsoring nie będzie obowiązywał. Ot, co… nikt nikogo do niczego nie zmusza, a układ jest zrozumiały i klarowny. Sponsor określa swoje potrzeby i wynagrodzenia, a Sponsorowana może przyjąć ofertę lub nie.

Skąd się zatem wzięła łatka o niemoralności? Wyłącznie od przeciwników, dla których takie spędzanie czasu jest niedopuszczalne. Niektórzy nawet twierdzą, że to wykorzystywanie młodych kobiet. Nic bardziej mylnego! Każdy zarejestrowany na portalu sponsoringowym użytkownik jest dorosły i korzysta z niego z własnej woli. Szukanie sponsora jest ich wyborem i nie potrzebują armii rycerzy do obrony. Same kreują ogłoszenia typu: „szukam sponsora, który…” i czekają, aż ktoś się zainteresuje ich ogłoszeniem. Na szanującym się portalu nie ma przemocy, zmuszania lub poniżania. Jest za to wzajemny szacunek, kultura osobista i zrozumienie. Trzymanie wysokiego poziomu to absolutna podstawa.

Sugar baby to idealna towarzyszka pod wieloma względami

Skoro kwestię niemoralności mamy za sobą, a Twój umysł postawił na totalny luz, to czas na znalezienie sugar baby. Kim jest sugar baby i gdzie można ją znaleźć? Daj nam chwilkę na wyjaśnienie. Sugar baby to inne określenie na Sponsorowaną, kobietę, która czerpie korzyści materialne lub finansowe z umowy ze Sponsorem (sugar daddy). Ich spotkania zaś są nazywane sugar datingiem, czyli słodkim randkowaniem. Takie nazewnictwo jest praktykowane szczególnie na Zachodzie i trzeba przyznać, że jest dość urocze.

Sugar baby może zostać kobieta w każdym wieku. Zarówno studentka, która szuka sponsora, jak i dojrzała kobieta, która chce żyć w ten sposób. Wiek, doświadczenie, ani żaden inny czynnik nie ma znaczenia poza otwartość na świat i nowe wyzwania. Teraz już wiesz, że wybór jest bardzo szeroki, a prawdopodobieństwa odnalezienia odpowiedniej kobiety jest niezwykle duże!

Spotkanie GFE to jest to, co oferuje portal sponsoringowy

Portal sponsoring to nie tylko ogłoszenia zdecydowanych pań szukających bogatego sponsora, lecz także zrzeszona w jednym miejscu społeczność, która jest zdecydowana wnieść swoje życie na wyższy poziom. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w układzie sponsorowanym może Ci brakować czułości i wiesz co? Mamy na to rozwiązanie. Spotkania GFE to absolutny hit, który pozwolił poczuć bliskość drugiej osoby bez wchodzenia w angażujące relacje. Jesteśmy ludźmi i każdy z nas potrzebuje odrobiny czułości, a spotkania Girlfriend Experience zapewniają wypełnienie tej emocjonalnej pustki.

Znajdź idealną Sponsorowaną, czuj się spełniony, zaspokój potrzebę bliskości  i spełniaj swoje cele bez kompromisów oraz niepotrzebnych dramatów! Brzmi wspaniale, prawda?

Szukam sponsora – bingo!

Sponsoring portal Gold Bikini Club oferuje swoim użytkownikom tylko zweryfikowane konta oraz ogłoszenia. Nie ma tutaj miejsca na podglądanie oraz podszywanie się pod inną osobę. Rejestrując się na naszym portalu masz pewność, że te kobiety faktycznie chcą znaleźć sponsora. Już na początku znajomości wiesz, że jej ogłoszenie idealnie do Ciebie pasuje? Schowaj nieśmiałość w kieszeń i daj się ponieść chwili. Być może wyniknie z tego całkiem owocna relacja sponsorowana, z której obydwoje będziecie zadowoleni?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *