Najbardziej ekstremalne miejsca na seks!

sekspara56
Postanowiliśmy sporządzić ranking najbardziej ekstremalnych miejsc, w których możecie uprawiać seks. W naszym zestawieniu znalazły się m.in. winda, plaża, klatka schodowa, łąka, miejsce pracy, przystanek autobusowy, czy kino

sekspara56

Postanowiliśmy sporządzić ranking najbardziej ekstremalnych miejsc, w których możecie uprawiać seks. W naszym zestawieniu znalazły się m.in. winda, plaża, klatka schodowa, łąka, miejsce pracy, przystanek autobusowy, czy kino

1. Plaża

Seks na plaży z pewnością rozpali waszą wyobraźnię i doda do waszego związku lub krótkiej znajomości nieco adrenaliny i pikanterii. Kto, bowiem nie chciał by się kochać na gorącym piasku z dziewczyną, pieścić jej ciało centymetr po centymetrze, delektować się jej zapachem, potem i temperaturą ciała, które pod wpływem waszego dotyku i penetracji ją rozpali do czerwoności.

2. Publiczna toaleta

Coraz częściej miejscem seksualnych doznań staje się toaleta znajdująca się w miejscach publicznych. Wiedzą o tym np. bywalcy dyskotek czy klubów nocnych, którzy byli świadkami tego rodzaju scen lub sami oddawali się takim uciechom. W miarę pomysłowości danej pary można uprawiać seks w różnych pozycjach i stosując rożne techniki miłosne. Rodzaj ich zależy od pomysłowości miłośników toaletowych uciech.

3. Winda

Winda to chyba najbardziej ekstremalne miejsce gdzie możecie uprawiać seks, bo w każdej chwili ktoś może wejść i was przyłapać na „zabawie”. Jednak, jak świat światem ludzi pociągają takie wrażenia i niecodzienne emocje, dlatego często pod wpływem chwili decydują się na tego typu ekstremalne igraszki. Naturalnie najlepiej jest w jakiś sposób najpierw zablokować windę, tak by stanęła na którymś piętrze w miejscu. Wtedy nikt was nie nakryje i będziecie czuli się w miarę komfortowo, na tyle ile pozwala taka windowa sytuacja.

4. Kino

Zgodnie z powiedzeniem, że idzie się do kina, albo na film, wy możecie iść do kina. Ciemna sala, ludzie i w tle wyświetlany film sprawiają, że kino jest także jednym z bardziej ekstremalnych miejsc do uprawiania seksu. Ale kto powiedział, że macie tam pójść na całość, przecież możesz rozpiąć jej bluzkę i pieścić jej piersi, albo udając, że ci coś spadło rozchylić jej nogi, zsunąć delikatnie majtki i pieścić jej łono. To samo może zrobić i twoja partnerka dla ciebie. Liczy się pomysłowość i fantazja.

5. Klatka schodowa

Wydawało by się, że klatka schodowa to miejsce najmniej nadające się do uprawiania seksu ze względu na to, że w każdej chwili ktoś może nadejść czy z z uwagi,że wasze figlarne uciechy mogą usłyszeć mieszkający w danym bloku ludzie, jednak to pozory. Czasem poryw chwili decyduje o tym, że ktoś idzie na całość bez względu na to, gdzie się znajduje.

7. Łąka

Seks na łące nie należy do rzadkości. Pogoda na dworze sprzyja takim uciechom. Wystarczy wziąć jedynie ze sobą koc i ewentualnie coś żeby móc się okryć w momencie niespodziewanej wizyty kogoś z zewnątrz. Najważniejsza jest pomysłowość, fantazja i kreatywność. W końcu to od kochanków zależy, jak spędzą ten czas we dwoje na łonie natury.

8. Przystanek autobusowy

Przystanek to znakomite miejsce do tego, by w krótkim czasie oddać się miłosnym uniesieniom. W końcu gdy ty i ona czekacie na autobus, to możecie sobie ten czas umilić wzajemnie pieszcząc się i nie tylko. Preferowane pozycje na jeźdźca, pieska czy seks oralny. Jednak przed zabraniem się do rzeczy upewnijcie się, że nikt was nie zobaczy, chyba , że lubicie gapiów podczas uprawiania seksu. Ale to zupełnie inna sprawa.

9. Autobus

Autobus podobnie, jak pociąg czy samolot, to miejsce w których ludzie czasem uprawiają seks. Wydawałoby się, że to miejsce by odstraszyło ewentualnych zwolenników ale nic z tego. W końcu nie ma nic złego w tym, że dwoje ludzi chce się ze sobą kochać właśnie w autobusie. Jedno zastrzeżenie przed oddaniem się takim rozkoszom najpierw postarajcie się, by w autobusie było mało ludzi. Zresztą nie musicie od razu iść na całość, możecie się np. tylko pieścić, całować czy uprawiać seks oralny.

10. Miejsce pracy

Podczas pracy zdarza się, że dwie osoby zamiast pracować uprawiają seks np. na biurku, kserokopiarce, w gabinecie, w toalecie czy w miejscu gdzie przebywacie podczas przerwy. Z pewnością znajdziecie jakieś odpowiednie miejsce. Wszystko zależy od tego jaka to jest praca, na czym polega i jaką fantazje mają kochankowie. Najważniejsze to nie być przyłapanym i nie trafić na dywanik u szefa za miłosne ekscesy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *