Wizytówka każdego mężczyzny

To być może trochę nadinterpretacja, ale często oceniamy ludzi po pierwszym wrażeniu. Tutaj liczy się przede wszystkim wygląd, a w drugiej kolejności głos i sposób mówienia, zachowania. Prawdziwy charakter przyjdzie nam poznać później. Jednakże to pierwsze wrażenie i ocena z nim związana bardzo często rzutują na dalszą relację, decyzję o współpracy czy zatrudnieniu kogoś. W ocenie wyglądu bardzo znaczącą rolę grają zadbane dłonie, czyste buty oraz gustowne dodatki. I nie chodzi o to, by były one z najwyższej półki światowych marek, ale raczej by pasowały do naszego stylu

Elegancki portfel ze skóry

Pewnym kultowym przedmiotem, który każda kobieta ma w torebce, a mężczyzna w kieszeni lub teczce jest portfel Samsonite. Bardzo często właśnie ten dodatek galanteryjny dobieramy pod kątem naszych potrzeb, ale też stylu, w jakim się „nosimy”. I tak oprócz przechowywania pieniędzy m portfele Samsonite stanowią też miejsce do przechowywania kart płatniczych, pakietów lojalnościowych, wizytówek i dokumentów. Jednym słowem to miejsce strategiczne dla współczesnego człowieka.

Męski szyk

Elegancki portfel Samsonite cechuje przede wszystkim wysoka jakość wykonania – najlepsze materiały – czyli gatunkowo dobra skóra, przemyślane praktyczne projekty i niepowtarzalny design, który widać w łączeniu kolorów, faktur i materiałów. Warto zwrócić również uwagę na rodzaj szycia i klejenie kolejnych warstw. Uważna praca nad każdym egzemplarzem pozwala osiągnąć nie tylko piękny, ale przede wszystkim bardzo trwały efekt.

Dobrej jakości portfel Samsonite pozwala zwrócić na siebie uwagę (niekoniecznie potencjalnego złodzieja) i od samego początku znajomości świadczy o naszym guście, elegancji i klasie. A to w prowadzeniu biznesu i zawieraniu nowych znajomości jest szczególnie ważne.

Męski portfel Samsonite – dodatek na każdą okazję

Nie bez przyczyny portfele Samsonite są również atrakcyjnym pomysłem na prezent. Klasyczne fasony zarówno w nieśmiertelnej czerni, jak i w modnych kolorach szarości, różu czy bordo doskonale podkreślają styl i w pewien sposób stają się jego bardzo ważnym wyróżnikiem. Co istotne, ta elegancja ma również wymiar praktyczny. Portfele są zaprojektowane idealnie do potrzeb i mają wiele miejsca oraz przegródek na niezbędne dokumenty czy karty, które jeszcze kilkanaście lat temu nie towarzyszyły nam na co dzień. Poza tym specjalne powłoki chronią nasze dane elektroniczne i uniemożliwiają na przykład kradzieże środków płatniczych. Portfel Samsonite w każdym wymiarze będzie doskonale wpisywał się w potrzeby nowoczesnego mężczyzny i jest świetnym punktem wyjścia do tworzenie nieszablonowych choć eleganckich stylizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *