Warszawski klub nocny New Orleans

Warszawa to biznesowe centrum Polski. Tam również pojawia się duży popyt na ekskluzywną rozrywkę i lokale klasy Premium, do których chętnie zawitają europejscy goście odwiedzający stolicę. W tę charakterystykę idealnie wpisuje się Warszawski klub nocny New Orleans. Jest to Gentlemen’s Club klasy Premium, oferujący zarówno klubu nocny z barem, ekskluzywną restaurację i najlepszy striptiz w mieście. Miejsce wyłącznie dla szykownych mężczyzn, poszukujących dyskretnej rozrywki na najwyższym poziomie.

Bar i klub nocny

Klub nocny New Orleans zachwyca ekskluzywnym klimatem i starannie zaaranżowanym wnętrzem. Nieprzypadkowy dobór mebli, kolorów i dodatków, komponuje miejsce w którym aż chce się przebywać. Prestiż przekłada się tutaj z dyskrecją i dobrym gustem. Goście lokalu na każdym kroku poczują się traktowani wyjątkowo, by w pełni mogli zaznać relaksu z najwyższej półki.

taniec gogo

Do dyspozycji odwiedzających jest znakomicie zaopatrzony bar. Zamówimy tam wyłącznie wyselekcjonowane białe i czerwone wina, najlepszy rum, wyborne wódki oraz wyjątkowo szeroką gamę kilkudziesięciu rodzajów whisky typu Blended, oraz Single — najbardziej znanych i cenionych producentów. W ofercie są również American Bourbon, Irish Whiskey czy nawet Japanese Whiskey.

Restauracja

Restauracja nocna klubu New Orleans to wyśmienita kulinarna półka trafiająca w gusta prawdziwych mężczyzn, którzy mogą skosztować wybornych smaków w otoczeniu kobiet ociekających wdziękiem i seksapilem. Wszystkie dania są przygotowywane z niesamowitą starannością i z najlepszych dostępnych składników. Smaczny i treściwy posiłek w naszej restauracji to idealny start przed udanym wieczorem.

Klub go-go

Gdzie jest najlepszy striptiz w Warszawie? Oczywiście w klubie New Orleans, w którym spotkamy najpiękniejsze tancerki z niebywałymi umiejętnościami. Zadbano tam o wyjątkową atmosferę oraz wiele pokoi VIP, gdzie striptizerka może indywidualnie zaprezentować swoje kształty i uwodzicielski taniec, na dyskretnym spotkaniu 1 na 1 z dżentelmenem odwiedzającym klub. Udany striptiz to sztuka. Przedstawienie, na które składa się nie tylko taniec, ale również otoczenie, światło, strój, muzyka, zapachy, uśmiech czy spojrzenie. Niektóre elementy zapewnia klub, inne są indywidualnymi cechami tancerek. Jedno i drugie znajduje się w klubie go-go New Orleans w Warszawie, przeczytaj więcej na neworleans.pl/klub-gogo-w-warszawie.

Lokal zapewnia maksimum dyskrecji, całkowite bezpieczeństwo bawiących się tam gości, najwyższą jakość usług oraz niezapomniane doznania i wspomnienia. Niewiele jest takich miejsc na mapie Warszawy, ale New Orleans jest tym wartym odwiedzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *