Smartfon na wakacje – Samsung Galaxy S9

Kto z nas nie lubi urlopu? Chyba trudno znaleźć taką osobę. Aby jednak w pełni cieszyć się wypoczynkiem i dobrą zabawą, warto mieć ze sobą praktyczny i niezawodny telefon – jak np. Samsung Galaxy S9. Czemu właśnie ten model sprawdza się w tak niecodziennych warunkach?

Urlopowe wyjazdy

Wypoczynek jest czymś zupełnie naturalnym w życiu człowieka, każdy potrzebuje co pewien czas dłuższej lub krótszej chwili relaksu, aby zregenerować siły i odpocząć od codziennych stresów. A najpełniejszą tego formą są oczywiście różnego rodzaju wyjazdy. Wybór tego typu rozrywek jest wprost przeogromny, bez trudu można znaleźć taki sposób wypoczynku, który sprawi ci najwięcej przyjemności. Ekskluzywne hotele w ciepłych krajach? Górskie wycieczki? Polskie morze? A może po prostu pobyt za miastem? Żaden problem, wybór należy do ciebie.

Nim jednak ruszysz do upragnionego wakacyjnego celu, nie zapomnij zabrać ze sobą smartfonów wraz z ładowarką. Nawet jeżeli w czasie urlopu wolisz odpocząć od ciągłych telefonów, komórka to absolutnie niezbędny element twojego bagażu – choćby ze względów bezpieczeństwa. Z całą pewnością z telefonu skorzystasz jednak również w codziennych, urlopowych sytuacjach, a szczególnie z tak praktycznego i funkcjonalnego jak Samsung S9. Parametry urządzenia czynią z niego jeden z najbardziej pożądanych modeli na rynku.

Samsung Galaxy S9 na urlop

W czasie wakacji nie brakuje okazji do robienia zdjęć czy nagrywania filmów. Czasem są to malownicze pejzaże czy horyzonty, innym razem szalona zabawa ze znajomymi – okoliczności naprawdę jest pełno. Dlatego też warto mieć ze sobą praktyczny i uniwersalny telefon o doskonałych zasobach multimedialnych.

Samsung Galaxy S9 ma aparat z soczewką o rozdzielczości 12 Mpix, który został wzbogacony o liczne systemy i dodatkowe technologie. Wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań pozwala na zapis wyjątkowych i nadzwyczaj ostrych ujęć. To możliwe dzięki technologii Super Speed Dual Pixel. Rozwiązanie to gwarantuje bardzo szybkie uchwycenie aż 4 kadrów podczas wykonywania zdjęcia, na podstawie których następnie tworzona jest pojedyncza fotografia. Oprogramowanie automatycznie dobiera najlepsze fragmenty każdego z ujęć, co jest możliwe poprzez instalację unikalnej matrycy DRAM. Warto też dodać, że w trybie HDR wszystkie klatki naświetlane są aż 3 razy, w wyniku czego pojedyncze zdjęcie może być wypadkową nawet aż 12 ujęć. Nie można zapomnieć, że filmy rejestrowane modelem S9 mogą być zapisywane w jakości aż 960 klatek na sekundę.

W każdej podróży przydają się też odpowiednio dopasowane aplikacje. W modelu Galaxy S9 możesz zapisać ich bardzo wiele, a dzięki praktycznie dobranym podzespołom wszystkie bardzo łatwo i szybko obsłużysz. Wśród podstawowych programów warto wymienić np. Booking.com, AirBnb, SkyScanner oraz oczywiście TripAdvisor. Ta ostatnia aplikacja pozwala na przegląd atrakcji, lokali i innych punktów w danym miejscu, ich ocenę oraz uzyskanie wielu praktycznych informacji dotyczących ich funkcjonowania.

Samsung S9 – parametry godne XXI wieku

Galaxy S9 to telefon z wyższej półki, który znakomicie sprawdza się w czasie wakacji każdego rodzaju. Niesamowita funkcjonalność urządzenia daje o sobie znać w różnorodnych momentach, a do tego sam telefon jest łatwy w obsłudze. Problemów z użytkowaniem nie mają nawet osoby, które do tej pory nie posiadały smartfona tej marki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *