Co znaczą twoje erotyczne sny?

erotycznesny

Nasze seksualne sny mają swoje znaczenie. Często stanowią wyraz seksualnych problemów i tęsknot, z którymi zmagasz się na jawie

Nasze seksualne sny mają swoje znaczenie. Często stanowią wyraz seksualnych problemów i tęsknot, z którymi zmagasz się na jawie

erotycznesny

SEKS Z BYŁYM PARTNEREM/PARTNERKĄ

To nie oznacza, że za nim tęsknisz. Raczej tęsknisz za tym, co było z nim związane. Jeśli śni ci się partner ze szkoły lub studiów, to oznacza to tęsknotę za wolnościa, której ci dzis brakuje. Senne marzenie o czułym i opiekuńczym eks, to tęsknota za poczuciem bezpieczeństwa, namiętny były kochanek, to brak spontaniczności w twoim życiu.

SEKS Z OSOBĄ TEJ SAMEJ PŁCI

Nie panikuj, to nie oznacza, że twoja orientacja seksualna uległa zmianie. Prawdopodobnie potrzebujesz więcej zrozumienia i czułości w związku.

SEKS Z GWIAZDĄ

To dość typowy sen, zwłaszcza wśród kobiet. Oznacza tęsknotę „za lepszym życiem”, chęć spotkania romantycznego partnera lub po prostu brak tej romantyczności w związku.

KOCHASZ SIĘ Z WROGIEM

Zastanawiające, prawda. Osoba, którą nienawidzisz w roli namiętnego kochanka. Brrr… No, cóż. Być może ma ona cechy, za którymi tęsknisz, które chciałabyś naśladować. Sen o seksie z członkiem rodziny to – zdaniem ekspertów – znak, że czujesz potrzebę wzmocnienia więzów rodzinnych.

TAJEMNICZY NIEZNAJOMY/A LUB PIKANTNY TRÓJKĄT

W wasze erotyczne życie wkradła się rutyna i nuda. Potrzebujesz jakiejś iskry, odrobiny szaleństwa, brak ci romantycznych uniesień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *