8 najlepszych miejsc na szybki numerek

seksnumerek
W pewnych sytuacjach czas pełni kluczową rolę. Zwłaszcza gdy ciebie i twoją partnerkę najdzie ochota na małe figle, a myśl o dotarciu do domu dopiero za dwie godziny skutecznie odbiera ochotę na baraszkowanie
seksnumerek

W pewnych sytuacjach czas pełni kluczową rolę. Zwłaszcza gdy ciebie i twoją partnerkę najdzie ochota na małe figle, a myśl o dotarciu do domu dopiero za dwie godziny skutecznie odbiera ochotę na baraszkowanie

Nie rezygnuj przedwcześnie z przyjemności. Szybkie numerki mogą okazać się fajniejsze niż ci się to do tej pory wydawało. Wystarczy rozejrzeć się wkoło by dostrzec sporo miejsc w których możecie to zrobić bez narażania się na ciekawskie spojrzenia podglądaczy.

1) Winda

Wbrew pozorom wcale nie służy wyłącznie do przewożenia ludzi. To przecież miejsce o którym fantazjują zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Podróżując windą naciśnij STOP. Od tej chwili masz od kilku sekund do kilkunastu minut (zależnie od szczęścia i ilości mieszkańców klatki) na baraszkowanie.

W miarę możliwości wybierz windę z nieprzezroczystymi drzwiami. W razie nagłego przywołania, (przez wykazującego brak szacunku dla waszej miłości portiera lub ochroniarza) będziecie mieli czas na pośpieszne nałożenie ubrania.

Idealna pozycja: na stojąco – opierasz partnerkę o ścianę, podnosisz ją i kładziesz jej śliczne nogi na swoich udach.

2) Kino

Dziwnie to brzmi, ale zbliżenie w sali kinowej to zawsze ekscytujące przeżycie. Oczywiście jeśli ostatni rząd jest wolny, a partnerka nie będzie krzyczeć zbyt głośno (chyba, że jesteście właśnie na horrorze).

Kino to idealne miejsce na sex oralny, dlatego dobrze jeśli dziewczyna także to lubi. Jeśli nie, to może usiąść na twoich udach, twarzą do ekranu.

3) Na tyłach restauracji lub klubu

Zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że gorąca randka skończy się w łóżku. Ale jeśli nie chcecie tracić czasu warto zajrzeć na tyły restauracji lub klubu.

Przejdźcie w najciemniejsze miejsce klubu lub nawet do toalety. Szansa, że ktoś was usłyszy jest znikoma. Teoretycznie zawsze ktoś może zajrzeć od góry, dlatego jeśli macie w sobie odrobinkę ekshibicjonizmu, to miejsce jest dla was.

Idealna pozycja – na pieska, od tyłu

4) Klatka schodowa

Jeśli twój współlokator jest w domu to pozostaje tylko klatka schodowa. Odrobina ekstrawagancji i adrenalina ożywi każdy związek, więc możesz wyciągnąć na klatkę nawet swoją żonę.

To także znakomity powód by przestać jeździć windą i zacząć chodzić schodami.

Idealna pozycja – od tyłu, partnerka opiera się na barierce.

5) Samochód

W dzisiejszych czasach to mało oryginalny pomysł. Jednak jeśli jesteście akurat w podróży, to zjechanie na mały leśni parking może stanowić niezapomniane przeżycie. Trzeba tylko uważać i za często nie wciskać klaksonu, by nie przyciągnąć uwagi ciekawskich leśników.

Idealna pozycja – misjonarska

6) Boczna uliczka

Zanim wyobrazisz sobie pijaczków i szczury, sprawdź alejkę za klubem lub restauracją. Jeśli nie przypomina tych z amerykańskich filmów spokojnie możecie to tam zrobić.

Dobrze jest gdy kobieta ma na sobie spódniczkę. Wtedy jeden ruch wystarczy do ściągnięcia z niej bielizny, bo jak wiadomo liczy się szybkość.


Idealna pozycja – na stojąco, dziewczyna oplata twoje biodro jedną nogą

7) Biuro

Biuro to idealne miejsce do takich celów. Gdy odwiedzi cię partnerka ubrana tylko w płaszcz, pończochy i buty na obcasach, zawsze możesz wykorzystać biurko szefa. Dodatkowa adrenalina może zrekompensuje ci brakującą premię.

Idealna pozycja – misjonarska lub na stojaka (partnerka oparta plecami o ścianę).

8) Sklepowa przymierzalnia

Ile razy stałeś znudzony przed damską przymierzalnią czekając aż twoja partnerka wyjdzie w nowej kreacji? Następnym razem możesz wślizgnąć się do środka i pokazać jej swoje spojrzenie na modę. Przy okazji sprawdzisz ile zajmuje zdjęcie z niej nowego ubrania w warunkach ekstremalnych.

Uważaj tylko by nie być zbyt głośno. Zaniepokojona dziwnymi głosami ekspedientka nie zawaha się przed otwarciem drzwi. I raczej do was nie dołączy…

Idealna pozycja – na stojącego pieska

 

Szybko, do dzieła

Czasem wasze pożądanie jest zbyt silne by miało czekać na dotarcie do domu. Poza tym prowadzenie w takim stanie to niezbyt dobry pomysł. Wskoczcie do windy lub przymierzalni by zaspokoić potrzebę… szybkości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *