Maszynki do golenia Gillette – jakie serie są dostępne w sprzedaży?

Golenie szybkie, łatwe i nie powodujące bólu? To możliwe! Z maszynkami do golenia Gillette oczywiście! To bowiem znana i renomowana na całym świecie marka, której nie trzeba nikomu bliżej przedstawiać. Stanowi bowiem synonim golenia – dokładnego i wygodnego, przez co stała się liderem na rynku.

Golenie dawniej i dziś

Choć nam, współczesnym ludziom może się to wydawać niemożliwe, to jeszcze do niedawna golenie było możliwe tylko i wyłącznie w salonach fryzjerskich. I to przy użyciu żyletki. Zabieg był nie tylko czasochłonny, ale przede wszystkim drogi, na co wiele osób nie mogło sobie pozwolić. I to właśnie zmotywowało Kinga C. Gillette’a do stworzenia pierwszych i zarazem bezpiecznych maszynek do golenia Gillette, z których mogliby korzystać wszyscy – i to w zaciszu własnego domu!

Jakie serie maszynek do golenia Gillette znajdują się w sprzedaży?

Jedną z najbardziej popularnych i najbardziej rozpoznawalnych jest Mach 3. To pierwsza maszynka do golenia Gillette z trzema ostrzami, która od momentu wkroczenia na rynek stała się absolutnym bestsellerem. Wszystko to dzięki zastosowaniu specjalnego systemu Anti-Friction zmniejszającego tarcie oraz pięciu mikrożeberek gwarantującym jeszcze dokładniejsze i przyjemniejsze golenie. Co ciekawe, maszynka Mach 3 posiada łagodzący aloes na nawilżającym pasku, ale również nieocenioną dla skóry witaminę E. Efekt? Maszynki do golenia Gillette Mach 3 zapewniają najwyższy komfort usuwania zarostu, zarówno przy pierwszym, jak i kolejnym użyciu.

Kolejne maszynki do golenia Gillette, które zasługują na miano kultowych i bestsellerowych przynależą do serii Fusion. Jej cechą charakterystyczną są nie trzy, a pięć ostrzy, dzięki czemu goli jeszcze szybciej i dokładniej niż swoja poprzedniczka z serii Mach 3. Zastosowanie specjalnie opatentowanej technologii Flexball sprawia, że główka obraca się w różne strony, przez co usuwanie zarostu jest możliwe we wszystkich częściach twarzy. Fusion to maszynki do golenia Gillette, które zostały zaprojektowane po to, aby do minimum ograniczyć ryzyko powstawania podrażnień skóry.

Czy maszynki do golenia Gillette są stworzone wyłącznie dla mężczyzn? Oczywiście, że nie! Producent doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważnym aspektem dla wielu pań jest posiadanie idealnie gładkiej skóry. Pomóc w tym mogą maszynki Venus Close&Clear, które oprócz tego, że perfekcyjnie usuwają niechciane owłosienie to dodatkowo posiadają specjalne paski nawilżające i zmiękczające skórę (z aloesu oraz naturalnych olejów roślinnych).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *