Oto jakie fantazje ma twoja kobieta

sexy girl jordan

Czy wiesz o czym marzy twoja kobieta? Jej fantazje seksualne rozgrzeją nie tylko twoją wyobraźnię. Jeden z popularnych magazynów przeprowadził badania, z których wyłania się obraz współczesnej, wyzwolonej bogini seksu

sexy girl jordan

Czy wiesz o czym marzy twoja kobieta? Jej fantazje seksualne rozgrzeją nie tylko twoją wyobraźnię. Jeden z popularnych magazynów przeprowadził badania, z których wyłania się obraz współczesnej, wyzwolonej bogini seksu.

1) Gadżety z sex-shopu

Ponad 81% kobiet zabrałoby do łóżka jakiś erotyczny gadżet. Możesz zrobić jej niespodziankę i samemu coś wybrać jednak rozsądniej byłoby najpierw o tym pogadać. Decyzję o zakupie podejmijcie wspólnie, ale to kobieta powinna mieć w tym przypadku decydujące zdanie.

2) Chciałaby żebyś patrzył jak sama się zabawia

To jedna z najpopularniejszych erotycznych fantazji. Aż 80% kobiet chciałoby żebyś patrzył jak dotyka swoich miejsc intymnych i sama doprowadza się do orgazmu. Realizacja tej fantazji będzie dla ciebie nie tylko ciekawym spektaklem, ale i lekcją… Dzięki niej dowiesz się jak lubi być pieszczona twoja piękność.

3) Seks w miejscu publicznym

Najwięcej kobiet śni o seksie w samolocie (51%), twoim biurze (43%) i miejscu publicznym (63%). Czy realizować takie fantazje? Zabaw w samolocie nie polecamy. No chyba, że jesteś przygotowany na spore finansowe kary. A te zależą od taryfikatora państw nad którym uprawiało się podniebną miłość. Podobnie z seksem w miejscach publicznych. Bezpieczniej będzie poszukać odludnego miejsca np. w lesie lub na plaży. Za to w biurze baraszkować można do woli.

4) Skuwanie kajdankami i dominacja

Dwie na trzy zapytane kobiety lubią męska dominację. Chętnie dadzą się więc przykuć kajdankami do łóżka, a niektóre nawet ucieszą się z lekkiego klapsa. Ale nie rozpędzaj się… szanse, że twoja partnerka gustuje w sadomaso są niewielkie.

5) Filmy erotyczne

40% kobiet chętnie nakręciłoby igraszki ze swoim partnerem lub zagrało do domowym filmie erotycznym. Dwa razy więcej chętnie zobaczyłoby w takim filmie swojego faceta. Jeśli masz kamerę możesz zabawić się w reżysera, a przy okazji odtworzyć rolę seksualnego Supermena.

6) Trójkącik

Co czwarta kobieta fantazjuje o seksie w trójkącie z tobą i inną kobietą. Ale tylko nieliczne są w stanie ją zrealizować. Taki układ to jednak stąpanie po grząskim gruncie. Co jeśli koleżanka okaże się lepsza w te klocki od twojej partnerki?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *