Japońskie inspiracje w odzieży OZOSHI

ozoshikolekcja

OZOSHI to wyjątkowa marka, która prezentuje luźne stroje sportowe i akcesoria, które łączą w sobie styl, modę i fascynacje sportami motorowymi

ozoshikolekcja
OZOSHI to wyjątkowa marka, która prezentuje luźne stroje sportowe i akcesoria, które łączą w sobie styl, modę i fascynacje sportami motorowymi
 
Nowa na polskim rynku marka OZOSHI zaczerpnęła inspiracje z japońskiej grafiki oraz popularnych w tym kraju sportów motorowych. Wpływy graficzne najbardziej widoczne są w nadrukach i naszywkach, podczas gdy sporty motorowe zaznaczają swoją obecność w materiałach i krojach. Zainspirowana sportem i designem kolekcja jest uniwersalna, a zarazem znacząco się wyróżniająca.
 
Nazwa OZOSHI odgrywa kluczową rolę jako wzór, pojawiając się pod różną postacią i w różnych rozmiarach w całej kolekcji: jakoznaczący nadruk czy haft na T-shirtach, bluzach, kurtkach czy akcesoriach. Specjalnie zaprojektowane grafiki są nadrukowane lub wyszyte. W kolekcji można znaleźć wiele modeli nawiązujących stylistyką oraz nadrukami do wyścigów oraz rajdów samochodowych, w tym do słynnego japońskiego toru Okayama Racing Track. Wielu zwolenników znajdzie także najbardziej lifestylowa część kolekcji, w której znajdują się modele w stylu college oraz inspiracje sportami zespołowymi takimi jak futbol amerykański czy rugby.
 
Obecna kolekcja to intensywne kolory: czerwony, niebieski, zielony, fioletowy, amarantowy. Ale także miłośnicy monochromatycznych barw i prostego designu znajdą także coś dla siebie: proste w kroju i formie kurtki z technicznych materiałów można znaleźć w bieli i czerni. W kolekcji pojawiają się też szarości – T-shirty w tym kolorze doskonale łączą się z kurtkami w intensywnych barwach oraz czapkami z daszkiem.
 
bluza rozpinana
bluza z kapturem
kurtka

kurtka biala

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *