Jedzenie na miarę potrzeb

Najlepszej jakości karma idealnie dopasowana jest do potrzeb zwierzęcia – jego wieku, poziomu aktywności oraz oczywiście stanu zdrowia. Choć w sklepach znaleźć można bardzo różnorodne propozycje suchych i mokrych pokarmów, dodatki, przekąski i smakołyki, to właściciele czworonogów stale stają przed tymi samymi dylematami. Wiemy już, że niezwykle ważna jest jakość jedzenia, jego skład i proporcje. Gotowa karma dla psa Arion to również duża oszczędność czasu oraz gwarancja, że dajesz pupilowi to, co najlepsze

Jaka karma dla pupila?

Coraz częściej sięgamy po markowe karmy dla psów. Konsultujemy również wybór ze specjalistami i dobieramy program żywienia do potrzeb zwierzęcia. Nie ma jednego produktu idealnego dla wszystkich, a szczególnie w przypadku jakichkolwiek problemów żywieniowych warto sięgać po odpowiednią karmę dla psa Arion. Sama belgijska marka od lat cieszy się zaufaniem właścicieli psów oraz weterynarzy. W bogatej kolekcji znaleźć można propozycje dla czworonogów w różnym wieku, o różnych rasach oraz ograniczeniach. To jakość, która wspomaga zrównoważony rozwój na każdym etapie, dając codziennie energię do zabawy, aktywności, a czasem też pracy.

Specjalistyczne jedzenie

Poza tak zwanymi karmami bytowymi w ofertach producentów znaleźć można również produkty przeznaczone dla psów o specjalnych potrzebach żywieniowych. Te mogą wynikać na przykład z problemów zdrowotnych czy też przewlekłych chorób lub określonych diet. Taki stan wymaga odpowiedniego wsparcia. I dlatego karma dla psa Arion doskonale wpisuje się w bardzo zróżnicowane oczekiwania. Te są związane również z wiekiem czy też potrzebami ras małych, średnich i dużych, szczeniąt, które potrzebują energii, by odkrywać świat i zdobywać kolejne umiejętności. Karma dla psa Arion Original Adult jest natomiast przeznaczona do kompleksowego żywienia dorosłych czworonogów – również w odniesieniu do poszczególnych ras. Specjalistycznie zbilansowany jadłospis dostarcza tego wszystkiego, co na co dzień jest niezbędne, by zapewnić prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego i odpornościowego. Sprawi, że sierść i zęby będą zdrowe, a pies będzie miał bardzo dużo energii.

Produkty przeznaczone dla psów starszych mają przede wszystkim niższą wartość kaloryczną, co odpowiada oczywiście zmniejszonej w dużym stopniu aktywności. Poza tym karma dla psa Arion pozwala zadbać o prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego, kostnego i chrzęstnego. W ofercie marki bardzo ważną część zajmują również specjalistyczne posiłki weterynaryjne, które wspomagają organizm w trakcie walki z chorobą. To także linie dla alergików, które są wolne od składników uczulających lub też menu lekkostrawne czy bogate w glukozaminę i chondroitynę, które utrzymują sprawność i elastyczność chrząstek stawowych. Te są przeznaczone przede wszystkim dla czworonogów z problemami stawowymi. Osobną linią jest również karma dla zwierząt po sterylizacji. Każda z nich ma bardzo dobry skład i powstaje z najlepszej jakości składników. I dlatego właśnie bez problemu znajdziesz tę idealną dla siebie – a w sumie dla ukochanego psa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *