Co każdy facet powinien mieć w swojej szafie?

Panowie coraz częściej chcą podążać za panującymi trendami. Podglądając kobiety, które interesują się modą, również zaczynają przywiązywać coraz większą uwagę do własnych stylizacji. W szafie każdej kobiety musi znaleźć się „mała czarna” i szpilki. Jaki must have obowiązuje panów?

Panowie coraz częściej chcą podążać za panującymi trendami. Podglądając kobiety, które interesują się modą, również zaczynają przywiązywać coraz większą uwagę do własnych stylizacji. W szafie każdej kobiety musi znaleźć się „mała czarna” i szpilki. Jaki must have obowiązuje panów?

Z pewnością odpowiedni strój, dopasowany do okazji, przyczynia się do poczucia komfortu. Panowie robiący interesy z pewnością wiedzą, jak ważna jest odpowiednia stylizacja, chociażby w przypadku negocjacji biznesowych. Inaczej z pewnością ubierzemy się na imienny babci, ślub czy wypad do znajomych. Jak skompletować ubrania, które pozwolą dobrze wyglądać za każdym razem?

Klasyka to podstawa

O ile kobiety mają najczęściej kilkanaście sukienek na różne spotkania, w przypadku panów jeden typ stroju pasuje niemal do każdej oficjalnej sytuacji. Garnitur koniecznie powinien znajdować się w szafie każdego mężczyzny. Dobrze skrojony i dopasowany do sylwetki, sprawia, że zawsze można wyglądać elegancko i z klasą. Niektóre profesje wręcz wymagają noszenia go na co dzień, wówczas można pokusić się o różne wzory i kolory garnituru. Jeśli jednak wkładamy go na siebie tylko w wyjątkowych sytuacjach, warto postawić na ciemne, uniwersalne odcienie kompletu. Obok garnituru musi wisieć biała koszula, która pasuje do wszystkiego i na każdą okazję. Dopełnieniem takiej stylizacji powinny być eleganckie buty. Wiele sklepów internetowych proponuje szeroką gamę zarówno klasycznych, jak i oryginalnych produktów, jak na przykład Zaladno.pl. Zalando ubiera mężczyzn i wskazuje najnowsze trendy.

Wygodnie i z klasą

Obok eleganckiej odsłony musi pojawić się bardziej swobodny strój. Na nieoficjalne przyjęcia z pewnością można włożyć, obowiązkowe w każdej szafie jeansy. Do uzupełnienia różnego rodzaju stylizacji, odpowiednie będą także T-shirty w podstawowych kolorach. Można je założyć pod luźną marynarkę czy sweter, których posiadanie jest również obligatoryjne. Poza jeansami warto mieć chinosy, czy spodnie materiałowe, które można połączyć z mokasynami. Koszule, szczególnie w kratkę, także są mile widziane, podobnie jak dopasowane topy z rękawem ¾. Mężczyźni coraz częściej dają się namówić na pastelowe kolory, które są teraz modne. Nie zapominajmy także o takich dodatkach, jak chociażby zegarek. Panowie muszą też pamiętać, że wcale nie trzeba wydawać fortuny na ubrania, by wyglądać stylowo i ze smakiem. Podpatrzone na Zalando propozycje są tego najlepszym przykładem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *