Wypróbuj japońskie pozycje seksualne!

japońskie pozycje seksualne

Znudziły ci klasyczne pozycje seksualne. Chcesz wnieść do swojego życia erotycznego dawkę urozmaicenia, egzotyki pochodzącej prosto z dalekiego wschodu. Wypróbuj japońskie pozycje seksualne

japońskie pozycje seksualne

Znudziły ci klasyczne pozycje seksualne. Chcesz wnieść do swojego życia erotycznego dawkę urozmaicenia, egzotyki pochodzącej prosto z dalekiego wschodu. Wypróbuj japońskie pozycje seksualne.

 

Mamy dla ciebie kilka propozycji, które z pewnością wniosą coś nowego, ożywczego do miłosnych uniesień.

Otwarta księga

Mężczyzna leży, podpierając się na łokciach. Kobieta sadowi się na jego udach, odchylając się i podpierając na rękach. Ruchy powinny być delikatne, by doznania stopniowo narastały.

Skrzyżowane gałęzie sosny

Para siada naprzeciwko siebie na brzegu łóżka. Ona wychyla się poza krawędź i opiera na rękach. W ten sposób on zyskuje możliwość pieszczenia nie tylko jej intymnych okolic, ale także piersi.

Tandem kaczek

Partner wyciąga się z jedną nogą wyprostowaną, a drugą podkurczoną. Partnerka delikatnie siada na jego podbrzuszu i wykonuje powolne ruchy w dół i górę.

Bluszcz

Mężczyzna siada wygodnie na krześle, a kochanka sadowi się na jego kolanach. Kiedy mocno się do siebie przytulą, będą mieli poczucie silnego zespolenia. Utrudnia to jednak wzajemne dotykanie okolic intymnych. By to ułatwić, kobieta powinna nieco się odchylić.

Huśtająca się małpa

W tej pozycji partner kładzie się na plecach, a ona przysiada na jego udach, zwrócona do niego plecami. Odchylając się, opiera dłonie na jego ramionach. Unosząc i opuszczając miednicę, sama reguluje tempo zbliżenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *