Twój seks nie musi być nudny

seksonapara34
Jeśli nudzisz się w łóżku ze swoim partnerem, to czas, aby wprowadzić jakieś urozmaicenie do seksualnych igraszek, trochę pofantazjować i dać się ponieść chwili. Dzięki temu przeżyjecie magiczne chwile i zobaczycie co to znaczy czuć miłosną rozkosz

seksonapara34

Jeśli nudzisz się w łóżku ze swoim partnerem, to czas, aby wprowadzić jakieś urozmaicenie do seksualnych igraszek, trochę pofantazjować i dać się ponieść chwili. Dzięki temu przeżyjecie magiczne chwile i zobaczycie co to znaczy czuć miłosną rozkosz

Najważniejsze, abyś nie bał się eksperymentować i próbować czegoś zupełnie nowego. Poprzeglądaj fora internetowe, poczytaj co na ten temat piszą inni ludzie oraz specjaliści i zabierz się do roboty. Pamiętaj, że najważniejszy jest dobry pomysł i inicjatywa. One, bowiem decydują czy nasze kontakty łóżkowe będą nam przynosić radość i satysfakcję.

Zacznij najpierw od gry wstępnej, bo kobiety lubią być zdobywane w łóżku. Szepnij jej jakieś miłe słowo do ucha, włącz jakąś nastrojową piosenkę i poproś do tańca swoją partnerkę. To dobry sposób żeby się trochę poprzytulać i poodtykać. W końcu taniec jest najbardziej erotycznym przeżyciem człowieka, ponieważ rozpala zmysły, pozwala zapomnieć o troskach, wprawia w dobry nastrój i sprawia, że jesteśmy naprawdę blisko siebie. Często o tym zapominamy i zbyt rzadko tańczymy z naszymi partnerkami. Przez to pozbawiamy się prawdziwej bliskości i otwartości.

Gdy wolisz nie tańczyć, to możesz również przebrać się za policjanta lub kelnera i rozebrać się przed swoją kochanką, by rozbudzić jej zmysły i pożądanie. Pamiętaj przy tym, aby poruszać się w rytm muzyki i uwodzić wzrokiem i ruchami partnerkę. Jeśli zobaczysz, że ona jest podniecona, to pora na to, by wykonywać obowiązki stróża prawa. Możesz ją, więc oprzeć o ścianę i niczym policjant przeszukiwać, a następnie krok po kroku rozbierać . Nie zapominając o delikatnych pieszczotach. Gdy wybrałeś rolę kelnera, to możesz zaskoczyć ją jakimś smakołykiem przez siebie przygotowanym wcześniej lub zakupionym. W końcu kobiety uwielbiają facetów, którzy potrafią coś sami dla nich upitrasić. Nie bez przypadku w końcu mówi się, że przez żołądek się trafia do serca swojej kochanki.

Jeśli chcesz rozbudzić bardziej jej zmysły, to pamiętaj o tym, aby przygotować szampana, bądź słodkie wino, które możesz polać później na ciało swojej kobiety i kawałek po kawałku zlizywać te słodkości z jej piersi, łona i ud. Pamiętaj także o innych erogennych częściach ciała u kobiety tj. uszy, oczy, stopy, palce, szyja, brzuch. Dotykanie ich i całowanie sprawi, że kobieta zobaczy, że nie zależy ci tylko na szybkim numerku, ale że rozumiesz jej potrzeby i nie traktujesz tylko jako seksualną zwierzynę. W końcu w łóżku ona potrzebuje czułego, otwartego i kochającego faceta, a nie zimnego macho.

Wiele kobiet narzeka często, że ich partnerzy nie liczą się z ich potrzebami seksualnymi i zależy im tylko na zaspokojeniu własnych potrzeb. Dlatego pytajmy się kobiet o ich preferencje i pragnienia. Wtedy sprawimy, że nasza wybranka będzie radosna w łóżku, a kontakt z nią zamieni się w ekscytującą podróż po zakamarkach naszego ciała i duszy. W końcu w seksie chodzi o sprawianie sobie wzajemnej przyjemności i radości podczas zbliżenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *