Top 10 najgłupsze wynalazki!

najgłupszewynalazki

Ludzie to dopiero mają pomysły. Ich wynalazki śmieszą, budzą zdziwienie, a czasem inspirują do odkrywania nowych

najgłupszewynalazki
Ludzie to dopiero mają pomysły. Ich wynalazki śmieszą, budzą zdziwienie, a czasem inspirują do odkrywania nowych
 
1 – Klatka dla dzieci. Zbudowana przez zapracowanych rodziców, którzy nie mieli czasu wychodzić z dziećmi na spacer. Taka klatka była dość popularna w Londynie,dzięki niej dziecko miało dostęp do świeżego powietrza.
 
klatkadladzieci
 
2 – Ochraniacz na włosy, zbudowany był w celu…ochrony włosów przed wodą. W końcu nie każdy chce mieć mokre włosy podczas brania prysznica.
 
ochraniacz na wlosy
 
3 – Ujarzmiacz psów. Jeżeli Twój pies znów szczeka na sąsiada to możesz go potraktować za pomocą tego wynalazku.
 
Ujarzmiacz psów
 
4 – Robotelefon. Ten wynalazek był tak skonstruowany że potrafił odbierać telefony. Odbierał je, czyli podnosił słuchawkę i na tym kończyła się jego rola..
 
Robotelefon
 
5 – Cat mew miał być przyrządem do odstraszania myszy. Miałczał i dodatkowo od czasu do czasu świeciły mu się oczy na żółto.
 
Cat mew
 
6 – Kto z nas nie marzył o lataniu! N zdjęciu Leo Valentin w swoim kostiumie człowieka ptaka. Niestety krótko po zrobieniu tego zdjęcia Leo zmarł na skutek załamania się konstrukcji, która go przygniotła…
 
Leo Valentin
 
7 – Każda pani chce ładnie wyglądać. Tutaj mamy przykład przenośnej fińskiej sauny. Produkt jednak nie przyjął się zbyt dobrze i nie trafił do masowej produkcji.
 
fińskasauna
 
8 – Miniaturyzacja zawsze była popularna. Na zdjęciu Clive Sinclair i jego miniTV. Produkt byłby nawet dobry gdyby nie fakt że na tak małym ekraniku kompletnie nic nie widać!
Miniaturyzacja
 
9 – Podczas zimnej wojny bomba atomowa zawsze była tematem nr1. Na zdjęciu widać jej zminiaturyzowaną wersję dostępną dla piechoty. Aż strach się bać co by się stało gdyby ten wynalazek wszedł w życie.
 
bomba atomowa45
 
10 – Chiński ochraniacz przeciw zachlapaniu. Od teraz jak będziesz jadł chińską zupkę już nie musisz się martwić o zachlapane włosy!
 
Chiński ochraniacz przeciw zachlapaniu
 
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *