TOP 10 – Aktorki, z którymi poszedłbyś do łóżka

Seksowna Emma Stone

Hollywood i inne filmowe zagłębia aż roją się od pięknych kobiet, Nie każde jednak rozpalają myśli facetów tak jak dziesięć tych seksownych aktorek. Z którą z nich chciałbyś spędzić noc?

Hollywood i inne filmowe zagłębia aż roją się od pięknych kobiet, Nie każde jednak rozpalają myśli facetów tak jak dziesięć tych seksownych aktorek. Z którą z nich chciałbyś spędzić noc?

 

10) Emma Stone

Seksowna Emma Stone

Seksowna aktorka zagrała w Zombieland i od tej pory świat oszalał na jej punkcie. Grała też w kilku innych głośnych filmach np. „Gangster squd – Pogromcy mafii” i ostatnio w najnowszym Spidermanie, ale kto by zagłębiał się w ich fabułę. Ważne, że Emma Stone w każdym z nich wygląda olśniewająco.

 

9) Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence

 Gorąca jak ogień, nic dziwnego, że to właśnie ona zagrała w „Igrzyskach Śmierci”. Jej wdzięki można też podziwiać w roli Mistique w „X-Menach”. Na was też zrobiła wrażenie?

 

7) Laurie Holden

 laurie-holden

Laurie Holden lubi kino grozy, ale sama nie wygląda strasznie. Jako Andrea w „Żywych trupach” denerwowała niezmiernie, co nie zmienia faktu, że patrzyło się na nią przyjemnie.

 

6) Kate Beckinsale

kate beckinsale

 Piękna Kate Beckinsale ma na swoim koncie role w kultowych „Aviatorze”, „Underworld” i „Van Helsing”. Jej uroda w pewnych kręgach też jest już kultowa. I wiecie co? Wcale nas to nie dziwi…

 

5) Milla Jovovich

 milla jovovich

Kogo jak kogo, ale Mili Jovovich w tym zestawieniu nie mogło zabraknąć. Pochodząca z Ukrainy aktorka ma już 38 lat, ale wciąż zachwyca jakby miała 20. Do tego w obciśłej skórze z „Resident Evil” wygląda niesamowicie . My Słowianie wiemy, jak nasze na nas działa, lubimy, jak Milla porusza tym, co mama w genach dała.

4) Manuela Velasco

 manuela velasco

Gorąca hiszpańska krew. Do tego Manueala Velasco nawet uciekając przed polującym na nią demonem nie przestaje być seksowna.

 

3) Jessica Biel

jessica biel nago

 Wielu uważa ja za najseksowniejszą kobietę na świecie. Dlaczego więc Jessica Biel znalazła się dopiero na trzecim miejscu? To proste. Naszym zdaniem dwie następne są seksowniejsze…

 

2) Jennifer Love Hewitt

 jennifer love hewitt nago

Z nią nawet „Koszmar minionego lata” mógłby być pięknym wspomnieniem. Tym bardziej, że potem musiałby być powtórzony w sequelu.

 

1) Megan Fox

 piersi Megan Fox nago

Królowa jest tylko jedna – Megan Fox.  Ma talent, do tego „Zabójcze ciało” i ogólnego wrażenia nie psuje nawet nazwisko Lis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *