Stół zamiast łóżka, czyli seksualne eksperymenty czas zacząć!

seksualnepodboje

Wbrew pozorom to nie jest wcale propozycja sklepu meblowego. Okazuje się bowiem, że zamiana bezpiecznej sypialni na bardziej nietypowe miejsce miłosnych igraszek może przynieść niespodziewane efekty! Skąd to wiemy? Dzięki Durex Eksperymentowi, który oferuje kochankom wiele inspiracji pobudzających wyobraźnię oraz naukowe dowody na ich działanie. Z czym jeszcze warto poeksperymentować?

Wbrew pozorom to nie jest wcale propozycja sklepu meblowego. Okazuje się bowiem, że zamiana bezpiecznej sypialni na bardziej nietypowe miejsce miłosnych igraszek może przynieść niespodziewane efekty! Skąd to wiemy? Dzięki Durex Eksperymentowi, który oferuje kochankom wiele inspiracji pobudzających wyobraźnię oraz naukowe dowody na ich działanie. Z czym jeszcze warto poeksperymentować?

Zaszalejcie!

seksualnepodbojeDurex Eksperyment to najnowszy projekt marki Durex. Jego ambasadorowie – Kochankowie Durex oraz pary na całym świecie sprawdzają, co najbardziej przyspiesza ich puls i podnosi do maksimum temperaturę w sypialni. Możliwe jest to dzięki specjalnej aplikacji Durex Eksperyment na smartfony. Trzeci tydzień trwania projektu minął pod hasłem Odrobiny Szaleństwa.

Nawet najbardziej kochające się pary mogą popaść w sypialni w rutynę. Wyniki trzeciego tygodnia eksperymentów pokazują, że odrobina przygody i nieprzewidywalność wnoszą do związku nowy, ekscytujący dreszcz emocji – mówi psycholog Susan Quilliam, współpracująca przy Durex Eksperyment.

Nie macie pomysłu na letnie szaleństwo? Oto garść miłosnych inspiracji:

6 minut na osiągnięcie spełnienia? Czemu nie! Presja czasu bywa bardzo podniecająca. Wybierzcie miejsce poza bezpieczną sypialnią – kuchnię, łazienkę lub inne pomieszczenie.

A może jest miejsce, w którym zawsze chcieliście przeżyć miłosną przygodę? To idealny czas, aby spełnić swoje fantazje! Ustawcie alarm i pójdźcie na całość! Nie będziecie mieli okazji na rozgrzewkę, więc to świetna okazja, aby poeksperymentować z żelami intymnymi, np. Durex Play Perfect Glide.

Odejście od typowego sposobu współżycia może być przełamaniem rutyny, wprowadzeniem nowości, a więc czynnikiem ożywiającym związek. Niejedna para przekonała się o tym, że wykorzystanie do współżycia innych mebli, zmiany otoczenia czy nowych pozycji daje nadspodziewanie dobre efekty – mówi Radosław Jerzy Utnik, psycholog i seksuolog współpracujący z marką Durex.

Pozycja na kuchennym stole

Szczególnie polecam do tego pozycję „na kuchennym stole”, w której mężczyzna stoi na podłodze przed stołem, zaś kobieta siedzi na nim zwrócona twarzą do mężczyzny. Pozycja ta pozwala na bardzo skuteczną stymulację łechtaczki, daje mężczyźnie dostęp do brodawek sutkowych, a ponadto jest odpowiednia dla panów mających kłopoty z erekcją czy wczesnym wytryskiem poprzez stabilne usytuowanie na podłodze i możliwość dodatkowej stymulacji członka ręką własną lub kobiety. Dzięki temu uzyskują oni większą pewność siebie podczas stosunku, co znacząco przekłada się na satysfakcję odczuwaną przez obie osoby – dodaje.

Postaw wszystko na jedną kartę

Myśleliście kiedyś o tym, żeby postawić wszystko na jedną kartę? Warto zaryzykować! Weźcie talię kart i przypiszcie znaczenie każdemu z kolorów – np. trefl oznaczać będzie całowanie, a karo masaż. Im wyższa karta, tym przyjemność dla partnera powinna trwać dłużej. Losujcie karty dopóki nie będziecie w stanie powstrzymać się przed pójściem na całość…
Więcej pomysłów znajdziecie w aplikacji Durex Eksperyment na smartfony, która będzie waszym przewodnikiem po poznawaniu nowych obszarów łóżkowych igraszek przez 4 tygodnie. Znajdują się w niej wszystkie miłosne scenariusze, które rozbudzą waszą wyobraźnię. Sprawdźcie się! Warto wsłuchać się w swoje najskrytsze pragnienia, które pozwolą wypłynąć na morze nowych, gorących możliwości – w sypialni i nie tylko. Nie wierzycie, że to działa? Wyniki mówią same za siebie!

Kochankowie Durex przygotowują się już do czwartego i ostatniego etapu Durex Eksperymentu. Obejmie on kombinację tych elementów, których nauczyli się podczas wszystkich etapów inspirujących odkryć. Wielki Finał pozwoli im zbliżyć się do siebie tak, jak nigdy dotąd – nie tylko fizycznie, ale i emocjonalnie.

Aplikację można pobrać na system operacyjny Android oraz iOS.

Więcej informacji na www.durexperiment.com oraz na fanpage’u Durex Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *