Buty ze stajni McLarena

20090624 mclaren footwear

Lewis Hamilton i Heikki Kovalainen zostali twarzami kampanii, promującej nową linię butów, sygnowanych marką McLaren

 Lewis Hamilton i Heikki Kovalainen zostali twarzami kampanii, promującej nową linię butów, sygnowanych marką McLaren

Na fali popularności, jaką cieszą się wyścigi bolidów, (także u nas, za sprawa sukcesów Roberta Kubicy), zespół McLarena wypuścił na rynek kolejną linię butów sportowych. Reklamuje je prowadzący w generalnej klasyfikaci punktowej Formuły 1, Lewis Hamilton.

W kolekcji znalazło się kilka ergonomicznych modeli, od dyskretnych po bardzo futurystyczne i agresywne. Dominującym kolorem jest czerń, biel, odcienie metalicznego szarego i srebrny. Buty są wykonane ze skóry z zamszowymi wykończeniami. To zapewnia im bardzo ważną w kombinezonie kierowcy Formuły 1 lekkość, gdzie cenny jest każdy kilogram.

20090624 mclaren footwear
Znaczek McLaren umieszczono na języku i górze podeszwy, więc ci, którzy nie lubią afiszować się z markowymi znaczkami bez problemu ukryją je pod nogawką spodni.

Pomysł McLarena nie jest nowy. Puma już dawno wypuściła na rynek buty sportowe z logiem Ferrari, ale teraz to Hamilton i stajnia, w której jeździ, są na topie.

Ciekawe jak buty ze stajni McLarena sprawdzą się w naszych skromnych autach. Możliwe, że za ich sprawą ze zwykłego Poldka wyciśniesz niezłą szybkość zanim dojedziesz do swojego domowego pit-stopu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *