Jej usta powiedzą ci wszystko o seksie

Usta lesbijki

Amerykańscy naukowcy odkryli… bla bla bla. Takich tematów na Twardziel.pl miało już praktycznie nie być, ale sytuacja jest wyjątkowa. Epokowe, rewolucyjne odkrycie szkockiego profesora psychologii, Stuarta Brody’ego może zmienić twoje życie seksualne… Dziś nauczysz się czytać z warg, bo one bez słów potrafią powiedzieć o zdolnościach seksualnych kobiet. Zainteresowany?

Usta lesbijki

Amerykańscy naukowcy odkryli… bla bla bla. Takich tematów na Twardziel.pl miało już praktycznie nie być, ale sytuacja jest wyjątkowa. Epokowe odkrycie szkockiego profesora psychologii, Stuarta Brody’ego może zmienić twoje życie seksualne… Dziś nauczysz się czytać z warg, bo one zdradzają wiele o zdolnościach seksualnych kobiet. Zainteresowany?

 

Profesor Stuart Brody twierdzi, że można dostrzec zdolność kobiety do osiągnięcia orgazmu, po prostu patrząc na jej usta. W swoim artykule, Orgazm pochwowy częściej występuje wśród kobiet z widocznym guzkiem na górnej wardze (Vaginal Orgasm Is More Prevalent Among Women with a Prominent Tubercle of the Upper Lip), profesor wskazuje, że to właśnie ten delikatny guzek, umiejscowiony tuż poniżej łuku Kupidyna (łuk na środku górnej wargi), jest najbardziej wiarygodnym wskaźnikiem satysfakcji seksualnej. Im bardziej jest wydatny, tym bogatsze życie seksualne prowadzi jego właścicielka. Warto to zapamiętać.

Szwedzki naukowiec zwraca uwagę na fakt, że kształt ust może zależeć od tych samych czynników, które regulują nasze procesy neurologiczne (np. reakcje na określone sytuacje). Podkreśla tym samym, że to nie sam guzek na górnej wardze kontroluje kobiecy orgazm, lecz bardziej procesy zachodzące w organizmie, które mogą mieć związek z takim, a nie innym kształtem ust.

Całą teoria brzmi niezwykle ciekawe, jednak ile w niej prawdy? Popatrzcie na usta swoich kobiet i napiszcie w komentarzach czy teoria Brody’ego sprawdza się w praktyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *