Rymec – Czy warto kupić zamiennik sprzęgła?

Rymec jest stosunkowo nową marką na polskim rynku. Specjalizuje się w produkcji sprzęgieł oraz ich komponentów. Firma bazuje na ponad 30-letnim doświadczeniu TGL, co sprawia, że jej wyroby cechują się solidnością i precyzją wykonania. Dzięki temu w krótkim czasie udało jej się zdobyć stabilną pozycję i uznanie wśród mechaników i miłośników samochodów w naszym kraju.

Opinie użytkowników

Początkowo produkty Rymec były chwalone głównie za łatwość montażu.  Była ona możliwa dzięki  dobremu dopasowaniu poszczególnych sprzęgieł do konkretnych modeli samochodów, co pozwalało na bezproblemowe zamontowanie poszczególnych części. Jednakże wraz z upływem czasu i liczbą przejechanych kilometrów ujawniły się kolejne zalety tej marki. Należą do nich między innymi: trwałość i niezawodność. Zdając sobie z tego sprawę Rymec dla podkreślenia walorów swoich produktów udziela na wszystkie sprzęgła trzyletniej gwarancji, bez żadnych limitów w liczbie przejechanych kilometrów.

Produkty dostępne w ofercie Rymec

Oferta Rymec dedykowana jest przede wszystkim właścicielom samochodów osobowych, ciężarówek, a także samochodów dostawczych. Znajdziemy w niej komplety sprzęgieł oraz sprzedawane osobno podzespoły, takie jak: koncentryczne siłownik sprzęgła (CSC), łożyska oporowe i zestawy ze stałym kołem zamachowym (SF). Modele sprzęgieł i podzespołów dostępnych w ofercie Rymec dostosowane są do najpopularniejszych samochodów pochodzących z Europy i Azji, co pozwala na łatwe znalezienie produktu spełniającego nasze wymagania. W katalogu firmy możemy znaleźć także sprzęgła dostarczane przez innych producentów. Jest to spowodowane dążeniem marki do zapewnienia swoim klientom jak najszerszej oferty. Co również istotne Rymec w celu ciągłego doskonalenia swoich produktów prowadzi współprace z innymi firmami zajmującymi się produkcją sprzęgieł do pierwszego montażu. Pozwala to na wprowadzanie ciągłych innowacji i rozwiązań, które dodatkowo zwiększają ich jakość i niezawodność.

Sprzęgała marki Rymec

Sprzęgła i ich komponenty oferowane przez markę Rymec posiadają wiele zalet  i zdążyły już zostać docenione prze swoich użytkowników. Ich główne walory to łatwy montaż i wysoka jakość wykonania. Te dwie cechy zagwarantowały im uznanie zarówno wśród mechaników samochodowych, jak i prywatnych właścicieli aut. Skrupulatne testy jakim są poddawane wszystkie części kompletów przed opuszczeniem hali produkcyjnej, dają nam pewność ich solidności. Dodatkowo potwierdza ją sam producent udzielając na nie wieloletniej gwarancji.

Co więcej w przypadku sprzęgieł firmy Rymec możemy cieszyć się ich ogromną różnorodnością i szerokim wyborem. Obecnie na polskim rynku jest dostępnych ponad 1500 komponentów sygnowanych nazwą marki.

Cena sprzęgieł firmy Rymec  

Jakość gwarantowana przez sprzęgła firmy Rymec sprosta najbardziej wygórowanym wymaganiom użytkowników. Marka przykłada ogromna wagę do tego, aby jej wyroby mogły konkurować z najlepszymi producentami w branży. Co więcej w kompletach swoich sprzęgieł wykorzystuje komponenty pochodzące z renomowanych marek. Pomimo tak wysokiej jakości produktów ich cena jest jedną z najniższych oferowanych na rynku. To sprawia, że decydując się na sprzęgła Rymec otrzymujemy produkt o najwyższej jakości w wyjątkowo konkurencyjnej cenie, którą bardzo trudno pobić.

Opinie na temat sprzęgieł marki Rymec

Użytkownicy chwalą sprzęgła firmy Rymec głównie za trwałość i niezwykle niską cenę w porównaniu z innymi producentami. Co więcej sprzęgła tej marki stanowią dobry zamiennik dla produktów innych firm i dobrze sprawdzają się w pracy z autem. Dzięki temu możemy łatwo znaleźć interesujący nas zamiennik i bez problemu zamontować go w samochodzie.

Sztywne koła zamachowe marki Rymec

Sztywne koła zamachowe produkcji Rymec są dedykowane osobom, które chciałyby zrezygnować z kół dwumasowych lub posiadają modele samochodów z kołami jednomasowymi. Główną cechą tego produktu jest niewątpliwie jego trwałość. Producent zapewnia w przypadku oferowanych przez niego sztywnych kół okażą się one całkowitym rozwiązaniem problemu dwumasowego koła, przez cały okres eksploatacji naszego samochodu. Sztywne koło zamachowe jest chwalone również za dobre tłumienie drgań i świetną imitację działania koła dwumasowego.

Stosunek jakości do ceny

Po raz kolejny firma Rymec gwarantuje najwyższą jakość produktu, która jest dostępna w bardzo korzystnej cenie.

Podobnie jest w przypadku dostępnych w ofercie Rymec kół dwumasowych. Producent udziela na nie trzyletniej gwarancji, bez żadnego limitu przejechanych kilometrów.

Podsumowując

Marka Rymec w swojej ofercie posiada szeroki wybór części zamiennych, które bez problemu możemy zastosować w modelach aut europejskich i azjatyckich. Wszystkie jej produkty poddawane są wymagającym testom przed opuszczeniem hali produkcyjnej, dlatego kupując jej części mamy gwarancję ich trwałości i niezawodności. Kolejną zaletą tej firmy jest jej współpraca z czołowymi producentami w branży, która pozwala na ciągłe rozszerzanie dostępnego asortymentu.

Znajdź sprzęgło marki Rymec do swojego samochodu w sklepie sprzeglo.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *