Malowane na ciele gwiazd

tatuazegwiazdy
Tatuaże zrobiły ostatnio ogromną karierę. Jeszcze 20 lat temu uważane były za wątpliwą ozdobę ludzi z marginesu. Teraz jednak wszystko się zmieniło. Są uwielbiane nawet przez gwiazdy

tatuazegwiazdy

Tatuaże zrobiły ostatnio ogromną karierę. Jeszcze 20 lat temu uważane były za wątpliwą ozdobę ludzi z marginesu. Teraz jednak wszystko się zmieniło. Są uwielbiane nawet przez gwiazdy

Pośród gwiazd Hollywoodu znana ze swoich licznych tatuaży jest kontrowersyjna Angelina Jolie. Podobno aktorka ma ich 23, ale sama stanowczo zaprzecza, jakoby to była prawda. Część z nich to podobno plotki, część z nich jest spowita tajemnicą, reszta natomiast została usunięta. Najbardziej charakterystyczny jest jej tatuaż znajdujący się na plecach, który jednak dość ciężko rozszyfrować. Z kolei niewielki cytat ze skryptu szekspirowskiego „Króla Lira”: „We will all laughat gilded butterflies” wytatuowała sobie na plecach aktorka Megan Fox.

Równie popularne są tatuaże będące mniejszym lub większym dowodem miłości, a także małe i stosunkowo trudne do zauważenia na pierwszy rzut oka wzorki. I tak oto, na przykład Pamela Anderson, sprawiła sobie swego czasu tatuaż z napisem „Tommy”, który w pierwszym odruchu przemianowała na „Mommy”, a w późniejszym okresie usunęła wraz z całą resztą.

Innego rodzaju tatuaże to tatuaże ukryte – na dłoniach, karku, palcach, a nawet stopach. Taki tatuaż mają chociażby Avril Lavigne i Jessica Alba na nadgarstku, a także Charlize Theron na kostce u nogi, co prawdę mówiąc prezentuje się nad wyraz seksownie.

Jako ciekawostka filmik:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lha68b0mxwY

Victoria Beckham

victoriabeckhamvictoria-beckham-tattoo2

Angelina Joli

angelinajolieangelina-jolie-tattoos-3

Megan Fox

megan fox tattoomeganfox1

Melanie C

melanie-c tattoos 1tattoo melanie-c tattoos 311

Drew Barymoore

drew barrymore tattoos-6drewbarymoore1

 

Pink

pinktattoo2pinktattoo-hot

 

Ami Wfitehouse

amywinehouseAmy-Winehouse101

 Sarah Conor

sarah conor

Rihanna

Rihana

Avril Lavigne

avril-lavigne-tattoos

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *