Lamborghini Huracan Sterrato – sportowa terenówka?

Premiera Lamborghini Huracan Sterrato jeszcze przed nami, ale do sieci przeciekają wciąż nowe informacje na jego temat. Możemy wreszcie zobaczyć zdjęcia samochodu, który oficjalną premierę będzie miał 30 listopada.

Co wiadomo o Lamborghini Huracan Sterrato?

Po raz ostatni zobaczymy pod maską wolnossący silnik V10. W przyszłości ma go zastąpić hybryda.

W kwestii wyglądu jest tak jak mogliśmy się spodziewać. Model produkcyjny niewiele różni się od konceptu zaprezentowanego 2019 roku. Niedawno można było wyśledzić też samo auto, przykryte zaledwie folią kamuflującą.

Porównując oficjalne zdjęcia z modelem koncepcyjnym, auto straciło świetlną belkę z dachu. Pojawiły się za to reflektory na przednim zderzaku, kojarzące się z rajdówkami przełajowymi. Są też relingi na bagażnik dachowy, jak przystało na rodzinny sportowy samochód.

Nie ma jeszcze potwierdzonych informacji odnośnie osiągów silnika. Eksperci motoryzacyjni spodziewają się 5,2-litrowej jednostki o mocy 640 KM i 600 Nm momentu obrotowego. W połączeniu z dużym, jak na takie auto, prześwitem oraz napędem na cztery koła, Lamborghini Huracan Sterrato może stać się prawdziwym hitem.

Lamborghini Huracan Sterrato – na zdjęciach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *