Tak będzie wyglądał nowy Cadillac Escalade

2015-Cadillac-Escalade-1

Cadillac zaprezentował najnowszy model popularnego SUV-a Escalade, który trafi do sprzedaży wiosną przyszłego roku.

2015-Cadillac-Escalade-1

Cadillac zaprezentował najnowszy model popularnego SUV-a Escalade, który trafi do sprzedaży wiosną przyszłego roku.

Mimo, że zmiany w potężnej bestii są subtelne, to jest ich całkiem sporo. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć z przodu nowe, duże reflektory, wykonane całkowicie w technologii LED. Przednia cześć nadwozia przypomina teraz inne modele ze stajni króla amerykańskich szos.

2015-Cadillac-Escalade-2

We wnętrzu pojazdu znajdziemy najlepszej jakości skórę i zamsz, które idealnie komponują się z drewnianymi wstawkami oraz aktywny system redukcji hałasu sygnowany przez Bose, który umożliwia komfortową i przede wszystkim cichą podróż. Uwagę zwracają też zegary w rozmiarze 12,3 cala.

2015-Cadillac-Escalade-3

Technologia Magnetic Ride Control Suspension pozwala zawieszeniu zaadoptować się do niemal każdych warunków na drodze. Pod maską kryję się potężna jednostka V8 o pojemności 6,2 litra i mocy 420 KM. Nawet tak ciężkie auto powinno więc mieć jeszcze spory zapas mocy. Napęd trafia na przednie koła przez sześciostopniową skrzynię biegów. Cadillac będzie też oferował wersję z napędem na cztery koła.

2015-Cadillac-Escalade-4

Standardowo auto wyposażono w 20-calowe aluminiowe obręcze. Na życzenie klienta auto może jednak jeździć na 22-calówkach. By poprawić właściwości jezdne konstruktorzy powiększyli rozstaw kół i przebudowali układ kierowniczy.

Zgodnie z zapewnieniami Cadillaca najnowszy model Escalade trafi do salonów wiosną 2014 roku, a oficjalna premiera odbędzie się na tegorocznych targach motoryzacyjnych w Los Angeles.

 

Cadillac Escalade – prezentacja wideo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *