Encyklopedia pozycji seksualnych

pozycja na jezdzca tylem

Żeby w jedną noc przetestować wszystkie pozycje seksualne Kamasutry trzeba być superszybkim nadczłowiekiem, dla którego bicie rekordu ważniejsze jest od seksualnej przyjemności. Na szczęście aż tak nam się nie śpieszy… Twardziel.pl przedstawia Wielką Encyklopedię Pozycji Seksualnych

Żeby w jedną noc przetestować wszystkie pozycje seksualne Kamasutry trzeba być superszybkim nadczłowiekiem, dla którego bicie rekordu ważniejsze jest od seksualnej przyjemności. Na szczęście aż tak nam się nie śpieszy… Twardziel.pl przedstawia Wielką Encyklopedię Pozycji Seksualnych

Pozycja na siedząco

pozycja na jezdzca tylem

Pozycja, która z założenia powinna dostarczyć ciekawych doznań, ponieważ ułatwiony jest silny nacisk na kobiecy, mityczny punkt G (chodzi o pobudzenie przedniej ścianki pochwy ok. 5-7 cm od jej szyjki).

Partner leży na łóżku i trzyma partnerkę za kolana. Partnerka z nogami zgiętymi wzdłuż ud partnera, kontroluje szybkość i intensywność ruchów – to kobieta przejmuje inicjatywę w tej pozycji.

Pozycja ze stopami

pozycja ze stopami

Partnerka w pozycji siedzącej (inna odmiana w pozycji leżącej) przyciska uda jak najbliżej do klatki piersiowej, a stopy opiera na piersiach mężczyzny. Partner chwyta ją za uda i przyciąga mocno ku sobie.

Górna część ciała kobiety zostaje ustawiona statycznie, co pomimo ograniczenia jej ruchów może wydać się podniecające. Mężczyzna klęczący obejmuje plecy partnerki.

Pozycja 69

pozycja 69

Kochankowie ułożeni są w odwrotnych kierunkach, pobudzając się jednocześnie. Jeden z partnerów może po prostu leżeć na drugim, lecz z głową w przeciwnym kierunku, tak że usta obojga powinny znajdować się na wysokości narządów płciowych partnera.

Pozycja „wygieta”

pozycja wyginaniec

Nieco trudniejszy wariant pozycji klasycznej, w którym kobieta unosi swoje biodra wysoko do góry. W tej pozycji następuje zmiana głębokości i konta penetracji członka w pochwie.

Jest to wariant pozycji klasycznej, w którym kobieta uczestniczy znacznie bardziej aktywnie; przy każdym ruchu wysuwania się członka partnerka unosi swoje biodra wysoko do góry. Ponadto następuje bardziej intensywne pobudzanie przedniej ściany pochwy, jak i jej dna.

Pozycja „dogłębna”

pozycja nogi w gorze

Pozycja wymagająca niemal całkowitej uległości partnerki. Kobieta podciąga uda jak najbliżej swojej klatki piersiowej, otwierając maksymalnie ciało i pozwalając parterowi na głęboką penetrację pochwy. Partner poza możliwością wykonywania swobodnych ruchów frykcyjnych ma również możliwość na pieszczoty oralne stóp kobiety.

Mężczyzna klęczy pochylony nad kobietą, a partnerka (aby być odpowiednio wysoko) powinna ułożyć się np. na poduszce i wyprostować, wysoko uniesione nogi. Łatwo to zmienić na inną przyjemną formę czyli objęcie nogami mężczyzny. Dzięki temu kobieta może regulować szybkość z jaką kocha ją mężczyzna.

Pozycja z oparciem

pozycja mostek

Kobieta siada na stole i zaplata stopami krąg wokół jego talii stojącego partnera. Mężczyzna może kołysać biodrami w miłosnych pchnięciach.

Inna wersja tej pozycji – kobieta siada na krawędzi łóżka. Mężczyzna klęka między jej rozwiedzionymi udami. Po wejściu na miejsce, partnerka zawija swoje nogi wokół pasa partnera.

Plusem aktu jest duża wygoda dla obojga partnerów. Pozwala na bardzo dużą swobodę ruchów, ale może być też wyczerpująca dla mężczyzny.

Akt siedzący

pozycja tylna

Nie jest to układ nadający się do fizycznych erotycznych szaleństw, a raczej przerywnik pomiędzy kolejnymi pozycjami. Partnerka opiera się plecami o klatkę partnera (w innej wersji partner leży a ona lekko opada swym ciałem na piersi i brzuch partnera). Jej ciało jest maksymalnie otwarte dla niego do kontynuacji najdelikatniejszych pieszczot. Przy tym układzie partnerka ma możliwość samodzielnej stymulacji pochwy. Panie, które nauczyły się gimnastyki mięśni pochwy mogą łatwo zamykać i otwierać jej pierścień wokół penisa.

Pozycja „twarz w twarz”

pozycja na siedzaco2

Pozycja siedząca, w której kobieta przysiadając między udami partnera, pozwala mu na głęboką penetrację. Powinna przy tym przesuwać miednicą rytmicznie do przodu i tyłu lub stosować ruchy okrężne wokół członka, zaś partner powinien towarzyszyć jej współgrającymi pchnięciami. W takiej też pozycji mężczyzna może łatwo stymulować łechtaczkę i rozbudzać zmysły kochanki.

Wersja z leżeniem partnerów

Kobieta wygina się głęboko w tył układając głowę pomiędzy stopami partnera. Ręce partnerki są rozpostarte, a nogi zgięte w kolanach. Ruchy frykcyjne partnerów są raczej ograniczone, jednak otwarte ciało kobiety daje partnerowi doskonałą okazję do stymulacji zarówno intymnej części ciała, jak i biustu. Partnerzy mogą czerpać z tej pozycji wzrokowe bodźce erotyczne.

Testujemy:

Oczywiście to nie wszystkie pozycje twardzielowej Kamasutry. Już za tydzień kolejna porcja wrażeń. Do tego czasu potrenuj te, bo niedługo podwyższymy poprzeczkę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *