Encyklopedia pozycji seksualnych – tom III

Wino – 19 zł. Prezerwatywa – 5,99 zł. Uśmiech kobiety po nocy pełnej miłosnych uniesień – bezcenny. Ale nie osiadaj na laurach, bo przed tobą jeszcze kilka pozycji seksualnych, które prawdziwy Twardziel znać musi

Wino – 19 zł. Prezerwatywa – 5,99 zł. Uśmiech kobiety po nocy pełnej miłosnych uniesień – bezcenny. Ale nie osiadaj na laurach, bo przed tobą jeszcze kilka pozycji seksualnych, które prawdziwy Twardziel znać musi

Pozycja perfekcyjna

Kobieta leży na wznak. Mężczyzna ustawia się równolegle, rozkłada swoje nogi na zewnątrz, podczas pchnięć kobieta przytrzymuje się oparcia łóżka, pozwala to na kontrolę pchnięć. Układ jet bardzo podniecający dla obojga kochanków.

Pozycja „w kucki”

Pozycja jest niezwykle atrakcyjna dla mężczyzn za sprawą sporej dawki bodźców wzrokowych. Inne odmiany tej pozycji to zmiana położenia kobiety względem partnera.

Mężczyzna leży na plecach, a kobieta siedzi na nim twarzą zwróconą do niego. Dzięki temu partnerka może wykonywać ruchy we wszystkich kierunkach i narzucać szybkość oraz głębokość penetracji. Partner w tym czasie ma niesamowicie podniecające widoki na ciało kochanki, jednocześnie może zająć się pieszczotami jej piersi.

Pozycja „hiszpańska kochanka” inaczej „wspinanie na drzewo”

Mężczyzna w pozycji stojącej, partnerka zawija swoje nogi wokół pasa partnera. W wariancie, gdy kobieta siedzi na brzegu np. stołu, mężczyzna jest na jej poziomie.

Inna wersja – mężczyzna ujmuje kobietę pod pośladki i wtedy możliwy jest wariant bez żadnego podparcia, czyli na stojąco (wymaga siły partnera). Plusem jest to, iż zezwala na bardzo dużą swobodę ruchów, gwarantując ich zadowalającą amplitudę i odpowiednią głębokość wnikania i pchnięć.

Pozycja „na stojąco”

Pozycja dla wysportowanej pary, wymaga dużej sprawności fizycznej i siły mięśni obojga.
Kobieta zarzuca ramiona na szyje partnera i oplata go udami, a stopy opiera na łóżku, partner podtrzymuje ją za kolana i opiera się łydkami o łóżko.

Pozycja „pochylnia”

Partner stoi za partnerka, która klęczy na krzesełku. Pozycja pozwala mężczyźnie na kontrole ruchów erotycznych, partnerka jest bierna, ewentualnie może odpowiadać na ruchy partnera.

Pozycja „po turecku”

Partner siada ze skrzyżowanymi nogami i opiera się na dłoniach, partnerka siada na jego udach, opierając się na kolanach i klatce piersiowej mężczyzny. Pozycja jest bardzo intymna,pozwala na zsynchronizowaniu ruchów.

Pozycja „z nogą”

Nietypowa pozycja wykorzystująca giętkość i zdolności akrobatyczne partnerki. Kobieta opiera się łokciem na łóżku i przerzuca wyprostowana nogę przez zgięte kolano partnera. Mężczyzna podtrzymuje udo partnerki.

Źródło foto: www.cupidltd.com/wetv.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *