Alpy – narty w ekstremalnym wydaniu.

Potrzeba odpoczynku, oderwania się od codziennej rutyny, długich godzin spędzonych w biurze czy innym miejscu pracy oraz różnych obowiązków to konieczność. Obecnie każdy posiada wiele opcji jak oderwać się od rzeczywistości, przez co wybór pomiędzy dostępnymi wariantami może być kłopotliwy. Trzeba wiedzieć jaki ma się cel, czego tak naprawdę oczekuje się od odpoczynku i jaka jego forma najbardziej osobie odpowiada. Niezaprzeczalnie najlepszym wariantem jest aktywny wypoczynek, który pozwoli odpocząć umysłowi oraz wzmocni ciało. Doskonałym wyborem są wyjazdy na narty w Alpy – jeden z najpiękniejszych regionów górskich na całym świecie.


Aktywny wypoczynek – doskonała alternatywa

W zależności od charakteru, upodobań, każdy ma własną wizję idealnego wypoczynku. Wielu wybiera bezczynne leżenie na plaży nie zdając sobie sprawy, że taka forma nie do końca pozwala na odpoczynek. Doskonałą alternatywą do pozornego odpoczynku są wszelkiego rodzaju wyjazdy sportowe dla dorosłych. Aktywny wypoczynek to udowodniona forma, która umożliwia idealną odskocznię od codzienności i nie pozwoli się nudzić. Bardzo dobrą propozycją są wyjazdy na narty w Alpy.

Wariantów wypadów jest wiele, gdyż nie tylko doświadczeni miłośnicy białego szaleństwa, których pociąga ekstremalna jazda na nartach, doświadczą pełnej satysfakcji na alpejskich stokach, ale także początkujący mogą bez problemu posiąść umiejętność jazdy na nartach, doskonalić je i w konsekwencji zakochać się w tym sporcie.

Narty to aktywność, która jest także bardzo dobrą formą integracji, dlatego też wypady narciarskie (lub wypady snowboardowe – w zależności od upodobań) to także doskonała propozycja na wyjazd integracyjny czy męski wypad z przyjaciółmi, gdyż jest to również doskonała przygoda.


Majestatyczna natura i idealna bazaAlpy to jeden z najpiękniejszych regionów górskich na świecie i prawdziwy skarb Starego Kontynentu. Ten najwyższy łańcuch górski Europy leży na terenie dziewięciu państw, które korzystają szeroko z tego dobrobytu. Bogatą bazę dla miłośników białego szaleństwa, z której korzystają grupy narciarskie oraz snowboardowe posiada Austria.

Jednym z głównych centrów narciarskich jest alpejska miejscowość Kaprun. Ci, dla których narciarstwo to pasja, doskonale znają to miejsce, jeśli nie z doświadczenia, to choć ze słyszenia. Część austriackich Alp, w której leży Kaprun może pochwalić się niezwykle pięknymi okolicznościami natury. Nad miastem wznosi się majestatyczna i wspaniała góra-lodowiec Kitzsteinhorn, której urok zachwyca każdego. Malownicze miasteczko jest także prawdziwym centrum narciarstwa. Dostęp do różnego rodzaju tras narciarskich, od najprostszych i krótkodystansowych, po zupełnie ekstremalne sprawia, że miejsce to jest idealne zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów.

Miejscowość jest idealnym celem na wyprawy zimowe na narty. Kaprun oferuje nie tylko aktywności związane ze sportami zimowymi, ale także posiada cały szereg atrakcji, dzięki którym można rozerwać się, pobawić w modnych klubach czy skorzystać z zabiegów odnowy biologicznej w doskonałych kompleksach spa. W miasteczku dostępne są różnorodne hotele, zapewniające bardzo dobry standard i wygodę. Wszystko zlokalizowane jest w przystępnych odległościach.

Zatem zadając sobie pytanie „gdzie pojechać na narty?” – bezbłędną odpowiedzią jest austriackie miasteczko Kaprun. Setki kilometrów tras, doskonała, nowoczesna infrastruktura wraz z idealną komunikacją oraz atrakcyjna baza hotelowa w tym zaplecze rozrywkowe (kluby, restauracje, puby, bary itp.) czyni z Kaprun stolicę narciarstwa alpejskiego.


Aktywnie z pomysłemNarty w Alpach to świetny pomysł na samotny wypad lub szaloną przygodę z przyjaciółmi. Wybierając taką formę odpoczynku można być pewnym satysfakcji. Towarzystwo najlepszych znajomych, aktywny dzień spędzany na stoku podczas którego posiądzie się lub udoskonali umiejętności narciarskie, to czas w którym wzmocni się własny organizm oraz odciąży umysł. Podczas takiego wysiłku można naprawdę odpocząć, szusując po stokach i podziwiając alpejskie krajobrazy. Nie może zabraknąć także czasu na wieczorny relaks czy klubowe szaleństwo.

Życie towarzyskie to ważny element wypadu w góry. Wspólne drinki, dyskoteki, szaleństwo w klubach, czy wieczorne saunowanie – to elementy aktywnego wypoczynku, które urozmaicą wyjazd w Alpy i wzbogacą go o nowe wrażenia oraz niezapomniane wspomnienia. Nierzadko można zawrzeć również trwające lata znajomości, nawet te międzynarodowe.

Alpejski klimat zdecydowanie temu sprzyja. Wszystko to brzmi jak plan idealny – trzeba zdać sobie sprawę, że taki wyjazd jest w zasięgu każdego. Wystarczy tylko taki wyjazd dobrze zorganizować, co trzeba rozpocząć od wyboru idealnego miejsca, które zapewni wszystkie powyżej wspomniane opcje. Taki wariant idealnie zostanie zrealizowany właśnie w miasteczku Kaprun.


Męski wypad w Alpy – profesjonalna oferta SztormgrupyChcąc zupełnie odpocząć i nie martwić się o sprawy organizacyjne dobry wyjściem jest specjalnie przygotowany wyjazd narciarski dla mężczyzn oferowany przez profesjonalistów. Doskonałe wyjazdy sportowe dla dorosłych organizuje firma Sztormgrupa. W ofercie biura znajduje się wyjazd na narty w Alpy, a konkretnie właśnie do miejscowości Kaprun. Baza Sztormgrupy to zlokalizowany w centrum miasteczka Hotel Kaprun – wygodny, bardzo dobrze wyposażony, idealnie nadający się na wyjazd integracyjny czy szalony męski wypad na narty.

Wyjazdy zimowe oferowane przez Sztormgrupę to przede wszystkim dobrze zaplanowany czas. Podczas wyjazdu gwarantowane są zajęcia narciarskie w grupach o różnych stopniach zaawansowania, które pozwolą na zdobycie podstawowych umiejętności lub doskonalenie posiadanych. Dla zaawansowanych gwarantowana jest ekstremalna jazda na nartach – dla wszystkich natomiast niezapomniane wspomnienia. Aktywny dzień na stoku dopełniają aktywne wieczory, czyli przysłowiowe alpejskie apres ski.

Jest to bardzo ważna część rytuału miłośników białego szaleństwa, która nakazuje po doświadczeniach na stoku czas na rozrywkę, to jest drinka, szaleństwo w klubie czy spokojnego drinka z innymi narciarzami. W programie znajduje się także relaks wraz z saunowaniem czy wariant skorzystania z atrakcji świetnego kompleksu spa. Firma zapewnia także możliwość transportu na trasie Warszawa-Kaprun wygodnym sztormbusem, w którym już podróż będzie idealny wstępem do szaleństw w Alpach.

Wybierając ofertę Sztormgrupy można już tylko cieszyć się z samego wyjazdu i korzyści płynących z opcji gwarantowanych przez firmę. Biuro zapewnia przejazd, zakwaterowanie, wyżywienie, szkolenia narciarskie, wszystkie alpejskie atrakcje oraz ubezpieczenie. Warto jeszcze wspomnieć, że zajęcia na stoku prowadzą doświadczeni i profesjonalni trenerzy narciarscy, którzy skutecznie wyszkolą nawet najbardziej opornych i rozbudzą w nich pasję do sportów zimowych. Sztormgrupa to pewność, doświadczenie, bezpieczeństwo oraz niezapomniany survival dla dorosłych na Alpejskich stokach. Firma organizuje wyjazdy narciarskie dla grup, firm czy dla singli. Dobra plan na 2019, to narty w Alpach ze Sztormgrupą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *