5 znanych grup kolarskich, które wybrały odzież kolarską Nalini

Nalini to włoska marka odzieży kolarskiej, która powstaje z połączenia pasji i innowacyjności. Ścisła współpraca z najlepszymi drużynami i zawodnikami światowego peletonu, pozwoliła stworzyć wyjątkowe ubrania spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających kolarzy.

Marka Nalini powstała ponad czterdzieści lat temu i narodziła się z ogromnej pasji Vincenzo i Claudio Montovani do kolarstwa. Od tego czasu cały cykl produkcyjny jest nadzorowany, by stworzyć możliwie najwyższej jakości ubrania.

Odzież kolarska Nalini to historia i doświadczenie

Odzież kolarska Nalini jest projektowana i produkowana w zakładzie Moa Sport znajdującym się we Włoszech. To tutaj specjaliści nadzorują każdy etap powstawania najwyższej jakości ubrań. 40 lat doświadczenia i ścisłej współpracy z profesjonalnymi kolarzami, przyczyniły się do opracowania wyjątkowych technologii, które sprawdzają się w każdych warunkach i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających zawodników.

Wszystkie tkaniny, z których tworzone są ubrania kolarskie Nalini poddawane są szczegółowym testom, mającym ukazać ich rzeczywiste zachowanie podczas treningów. Natomiast zastosowanie membran pozwala połączyć ze sobą skrajne wymagania sportowców, takie jak transpiracja z wodoodpornością.

Znane grupy kolarskie występujące w strojach Nalini

Do najbardziej znanych grup kolarskich współpracujących z Nalini, należą:
1. Cofidis,
2. Caja Rural,
3. One Pro Cycling,
4. Fortuneo,
5. Israel Cycling Academy.

1. Cofidis jest grupą kolarską pochodzącą z Francji, która powstała w 1996 roku. W latach 2005-2009 drużyna znajdowała się w pierwszej dwudziestce najlepszych zespołów cyklu UCI ProTour.

W bieżącym roku Cofidis świętuje 22 rocznicę powstania. Od tego czasu zwyciężyli ponad 330 razy. Grupa ta podjęła współpracę z Nalini w 2005 roku.

Drużyna Cofidis bierze udział w tegorocznym Tour de France.

2. Caja Rural to hiszpańska grupa zawodowa założona w 2010 roku. Jednak już w 1992 roku stawiała swoje pierwsze kroki w kolarstwie amatorskim. Natomiast w latach 2005-2006 w zawodowym pod nazwą Kaiku.

3. ONE Pro Cycling jest brytyjską kolarską grupą zawodową, która została założona w 2015 roku. Nalini odpowiada za spodenki i koszulki zawodników. Projektanci postanowili zmienić kolory strojów z biało-miętowo-czarnego na biało-granatowe.

4. Fortuneo to francuska grupa kolarska zajmująca się tym sportem zawodowo. Powstała w 2005 roku. W bieżącym sezonie Nalini stworzyło wyjątkową kolekcję strojów kolarskich dla tej właśnie drużyny.

W tym roku drużynie będziemy mogli kibicować podczas Tour de France.

5. Israel Cycling Academy to zespół zawodowych kolarzy, założony w 2014 roku w Izraelu, ściśle współpracujący z marką Nalini.

Odzież kolarska Nalini w Polsce

Warto pamiętać, że odzież kolarska Nalini zaprojektowana została nie tylko z myślą o zawodowych kolarzach, ale także o hobbistycznych entuzjastach tego sportu. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów, pozwala zaspokoić nawet największe oczekiwania klientów.

W naszym kraju o odzieży termoaktywnej nie mamy dobrego zdania. Wszystko przez złej jakości, tanie ubrania, które swego czasu można było nabyć w niemal każdym markecie. Posiadały one swój bardzo charakterystyczny, nieprzyjemny zapach i z termoaktywnością nie miały zbyt wiele wspólnego.

Obecnie na rodzimym rynku, za sprawą firmy AS-Bike, pojawiły się najnowsze kolekcje włoskiej odzieży kolarskiej Nalini. Jest to polski dystrybutor, który wysyła zamówienie prosto z magazynu znajdującego się w Polsce. Znacznie skraca to czas dostawy, ale także zmniejsza koszty.

Najnowsza kolekcja odzieży kolarskiej Nalini znajduje się tutaj: www.nalinisklep.pl

Podsumowanie

Odzież kolarska Nalini tworzona jest z pasją i zaangażowaniem całego zespołu. Od niedawna można ją nabyć u polskiego dystrybutora i czerpać przyjemność z treningów, czy to zawodowych czy hobbistycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *