Trzy typy właścicieli garażów – dlaczego każdy z nich potrzebuje szafki warsztatowej?

Podobno posiadacze garażów dzielą się na trzy typy. Wszystkim przydadzą się szafki warsztatowe! Pierwszy typ ma garaż tylko po to, by składować w nim rzeczy, które nie mieszczą się w domu, ale jeszcze kiedyś “się przydadzą”. Kolejnym służy do parkowania samochodu. Trzecia grupa to osoby, dla których garaż to prawdziwe królestwo – spędzają w nim każdą wolną chwilę, majsterkując, czy remontując swój pojazd.

Przyda się

Osoby, które nie lubią niczego wyrzucać. Wbrew pozorom, szafka warsztatowa będzie dla nich niezwykle przydatna. Zresztą, im wszystko się przyda. Stara drukarka, która połyka papier, ale go nie wypluwa? Przyda się, trzeba zanieść do garażu (nieważne, że w domu są już dwie nowsze drukarki). Stare słoiki po wszelkich majonezach, dżemach i miodach? Kiedyś będzie można je wykorzystać (nieważne, że od lat nikt nie robił domowych przetworów). Ubrania dla czteroletniego dziecka? Najlepiej zapakować w worek i go dobrze schować (nieważne, że przez dwie dekady wśród rodziny ani znajomych nie pojawi się żadne dziecko). Można pomyśleć – po co takiej osobie szafki warsztatowe? Po to, by w tej Stajni Augiasza móc bez problemu znaleźć potrzebne wiertło, gdy trzeba będzie wywiercić nową dziurę w ścianie, by znaleźć śrubokręt, gdy nadejdzie potrzeba skręcenia nowych mebli, no i żeby wiedzieć, gdzie znaleźć żyłkę do kosiarki, gdy poprzednia się zepsuje!

Parkuj bezpiecznie

Tego typu osoby są bardzo zżyte ze swoim samochodem i o niego dbają. Dla jednego to rakieta, która dopiero co wyjechała z salonu, dla kogoś innego to pełnoletni samochód, który przecież jeździ. Garaż służy im do parkowania swojego pojazdu każdego dnia. Czy szafka warsztatowa zmieni ich życie? Może nie o 180 stopni, ale na pewno z pewnością je ułatwi. Olej silnikowy, zapasowe żarówki, płyn do spryskiwaczy? Teraz wszystko będzie miało swoje miejsce!

Oto moje królestwo

Wracasz z pracy, szybko jesz obiad i znikasz w garażu, z którego wyłaniasz się dopiero po zmroku? Każdy weekend spędzasz w garażu? Majsterkujesz, odnawiasz stary samochód, budujesz kolejny karmnik dla ptaków? Szafki warsztatowe to coś, co odmieni Twoje życie. Co powiesz na poukładane narzędzia, wszystko na swoim miejscu? Już nigdy więcej nie będziesz musiał szukać młotka, który chowa się tylko wtedy, kiedy jest potrzebny. Śrubokręty ułożone od najmniejszego do największego, klucze tak samo. Czy tak wygląda raj? Dla Ciebie z pewnością tak!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *