Pierwszy elektryczny Harley Davidson. Że co?

livewire7 1020

– Innowacja łączy się z dziedzictwem. Firma Harley-Davidson zaprezentowała Projekt LiveWire, czyli pierwszy motocykl elektryczny HD – slogan marketingowy brzmi fajnie, ale Harley z elektrycznym silnikiem to jednak jakiś absurd…

livewire7 1020

– Innowacja łączy się z dziedzictwem. Firma Harley-Davidson zaprezentowała Projekt LiveWire, czyli pierwszy motocykl elektryczny HD – slogan marketingowy brzmi fajnie, ale Harley z elektrycznym silnikiem to dla nas jednak jakiś absurd…

 

Miłośnicy przyrody na elektrycznego Harleya będą jednak musieli poczekać. Na razie produkt nie wejdzie do sprzedaży, ale ma na celu poznanie oczekiwań klientów.

Podobno motocykl zapewnia niesamowite wrażenia z jazdy, doskonałe przyśpieszenie i wyróżnia się niesamowitym dźwiękiem, przywodzącym na myśl myśliwiec na lotnisku. Dźwięk wytwarzany przez maszynę LiveWire został specjalnie dopracowany tak, aby wyróżniał się na tle motocykli z silnikami spalinowymi i elektrycznymi dostępnymi na rynku. To chyba to połączenie innowacji z dziedzictwem… Trudno, poczekamy zobaczymy.

livewire4 1020 verge super wide

W ramach prezentacji LiveWire Experience, klienci będą mogli odbyć jazdę próbną, podzielić się wrażeniami i poznać więcej faktów dotyczących tego motocykla. W Projekcie LiveWire będą mogły także uczestniczyć osoby, które na co dzień nie jeżdżą motocyklem – a wszystko dzięki symulatorowi jazdy Jumpstart. Podczas objazdu USA – rozpoczynającego się od wyprawy Route 66 – do końca 2014 roku odwiedzimy ponad 30 dealerów Harley-Davidson. W 2015 roku prezentacja LiveWire Experience będzie kontynuowana w USA, Kanadzie oraz Europie. 

 

Podobają się Wam zegary ala tablet?

livewire10 1020 verge super wide

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *