Quadmovr – oto najszybszy dron na świecie?

quadmovr najszybszy dron na swiecie

Drony to hit ostatnich miesięcy i podobno najlepszy prezent na komunię dla chłopca. Jeśli ktoś chciałby podarować młodemu taki wynalazek, to lepiej żeby był on bezpieczny. Quadmovr – prawdopodobnie najszybszy amatorski dron na świecie, to nie najlepszy pomysł… No chyba, że ma się nim bawić tatuś.

quadmovr najszybszy dron na swiecie

Drony to hit ostatnich miesięcy i podobno najlepszy prezent na komunię dla chłopca. Jeśli ktoś chciałby podarować młodemu taki wynalazek, to lepiej żeby był on bezpieczny. Quadmovr – prawdopodobnie najszybszy amatorski dron na świecie, to nie najlepszy pomysł… No chyba, że ma się nim bawić tatuś.

 

Konstruktorem najszybszego drona na świecie jest pilot ukrywający się w internecie pod pseudonimem Warthox. Jego quadrocopter lata tak szybko, że ciężko uchwycić go w kadrze kamery. Zbudowanie go z ogólnodostępnych części pochłonęło około 640 dolarów. Quadmovr zasila duża bateria S4.

Niestety nie wiadomo dokładnie jak dużą prędkość osiąga taki quadrocopter. Poprzedni model skonstruowany przez Warthoxa latał z prędkością 140 km/h. Ten według twórcy jest jeszcze szybszy.

Chcecie zbudować takie cudeńko samemu? Żaden problem – trzeba tylko potrafić. W każdym razie powodzenia.

 

Quadmovr w powietrzu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *