KONKURS – W służbie klanu

W służbie klanu Żamboch konkurs

W księgarniach pojawiła się już najnowsza książka Miroslava Żambocha – czeskiego mistrza gatunku, który na własny użytek nazwałem fantastyką akcji. „W służbie klanu” to porywająca lektura, którą szczerze rekomendujemy każdemu facetowi… i nie tylko. U nas możecie wygrać jeden z czterech egzemplarzy. Co trzeba zrobić?

W służbie klanu Żamboch konkurs

W księgarniach pojawiła się już najnowsza książka Miroslava Żambocha – czeskiego mistrza gatunku, który na własny użytek nazwałem fantastyką akcji. „W służbie klanu” to porywająca lektura, którą szczerze rekomendujemy każdemu facetowi… i nie tylko. U nas możecie wygrać jeden z czterech egzemplarzy. Co trzeba zrobić? Szczegóły niżej…

 

Herbert Ducatti wydobywa aktywne drogie kamienie dla klanu czarodziejów w Górach Północnych. Nie jest łatwo, bo skoncentrowana tam magia w przeciągu kilku godzin potrafi wypalić mózg każdego zwyczajnego człowieka. Na dużej głębokości wystarczy do tego kilka sekund. W Głębinie mogą przeżyć jedynie czarodzieje. Kamieni pożądają wszystkie klany. A o to, czego chcą wszyscy, zazwyczaj toczy się krwawa walka.

Herbert Ducatti chce tylko przeżyć… Chciał… przynajmniej na początku. Brutalny świat zajadłej wojny klanów. Wszystko co najlepsze z Żambocha.

To książka akcji, pełna walk, mocnych bohaterów.

 

KONKURS

Aby wygrać jeden z czterech egzemplarzy „W służbie klanu” Miroslava Żambocha wystarczy W KOMENTARZU PONIŻEJ ciekawie odpowiedzieć na pytanie: „Która z fantastycznych książek, jeszcze nie sfilmowanych, powinna trafić na wielki ekran i kto powinien zagrać główne role” Na odpowiedzi czekamy do środy 15 października. Potem cztery najciekawsze naszym zdaniem odpowiedzi nagrodzimy książkami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *