KONKURS – W służbie klanu

W służbie klanu Żamboch konkurs

W księgarniach pojawiła się już najnowsza książka Miroslava Żambocha – czeskiego mistrza gatunku, który na własny użytek nazwałem fantastyką akcji. „W służbie klanu” to porywająca lektura, którą szczerze rekomendujemy każdemu facetowi… i nie tylko. U nas możecie wygrać jeden z czterech egzemplarzy. Co trzeba zrobić?

W służbie klanu Żamboch konkurs

W księgarniach pojawiła się już najnowsza książka Miroslava Żambocha – czeskiego mistrza gatunku, który na własny użytek nazwałem fantastyką akcji. „W służbie klanu” to porywająca lektura, którą szczerze rekomendujemy każdemu facetowi… i nie tylko. U nas możecie wygrać jeden z czterech egzemplarzy. Co trzeba zrobić? Szczegóły niżej…

 

Herbert Ducatti wydobywa aktywne drogie kamienie dla klanu czarodziejów w Górach Północnych. Nie jest łatwo, bo skoncentrowana tam magia w przeciągu kilku godzin potrafi wypalić mózg każdego zwyczajnego człowieka. Na dużej głębokości wystarczy do tego kilka sekund. W Głębinie mogą przeżyć jedynie czarodzieje. Kamieni pożądają wszystkie klany. A o to, czego chcą wszyscy, zazwyczaj toczy się krwawa walka.

Herbert Ducatti chce tylko przeżyć… Chciał… przynajmniej na początku. Brutalny świat zajadłej wojny klanów. Wszystko co najlepsze z Żambocha.

To książka akcji, pełna walk, mocnych bohaterów.

 

KONKURS

Aby wygrać jeden z czterech egzemplarzy „W służbie klanu” Miroslava Żambocha wystarczy W KOMENTARZU PONIŻEJ ciekawie odpowiedzieć na pytanie: „Która z fantastycznych książek, jeszcze nie sfilmowanych, powinna trafić na wielki ekran i kto powinien zagrać główne role” Na odpowiedzi czekamy do środy 15 października. Potem cztery najciekawsze naszym zdaniem odpowiedzi nagrodzimy książkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *