KONKURS! Wygraj zestaw z maszynką Gillette Fusion ProGlide SilverTouch

gillette-fusion-zestaw

Gillette Fusion ProGlide SilverTouch, to najnowsza maszynka z rodziny Gillette Fusion, przeznaczona dla mężczyzn o wrażliwej skórze. Dzięki zastosowaniu nowych rozwiązań, jest najchętniej polecaną przez dermatologów na całym świecie maszynką dla skóry wrażliwej. Mamy dla was pięć zestawów z maszynką Gillette Fusion ProGlide SilverTouch i żelem do golenia.

Gillette Fusion ProGlide SilverTouch, to najnowsza maszynka z rodziny Gillette Fusion, przeznaczona dla mężczyzn o wrażliwej skórze. Dzięki zastosowaniu nowych rozwiązań, jest najchętniej polecaną przez dermatologów na całym świecie maszynką dla skóry wrażliwej. Mamy dla was pięć zestawów z maszynką Gillette Fusion ProGlide SilverTouch i żelem do golenia.

Wyniki badania przeprowadzonego wśród europejskich dermatologów pokazały, że od 5 lat sukcesywnie wzrasta liczba mężczyzn zgłaszających się z problemami wrażliwej skóry. Jako główne przyczyny wpływające na jej nadwrażliwość podano m.in. stres. Około 61%* lekarzy uważa że wpływa on na zwiększoną częstotliwość występowania wrażliwości skóry. Drugim czynnikiem jest wpływ środowiska (59%), szczególnie narażenie na promieniowanie UV, niskie temperatury oraz wiatr.

gillette-fusion-zestaw

Aż 91% dermatologów uważa, że produkty do golenia mogą mieć istotny wpływ na stopień wrażliwości skóry, dlatego, ponad połowa z nich zaleca stosowanie produktów zaawansowanych technologicznie i przeznaczonych dla mężczyzn z problemami skóry. Maszynka Gillette Fusion ProGlide SilverTouch (wersja manualna) i Gillette Fusion ProGlide Power SilverTouch (wersja Power) to odpowiedź na to zapotrzebowanie. Dzięki nowej maszynce mężczyźni mogą pozwolić sobie na gładkie i sprawne golenie, nawet podczas wielokrotnego przesuwania maszynką po skórze twarzy.

 

KONKURS!

Mamy dla Was pięć zestawów z maszynką Gillette Fusion ProGlide SilverTouch i żelem do golenia.

By wygrać jeden z pięciu egzemplarzy wystarczy w kilku zdaniach odpowiedzieć na pytanie: W jaki sposób przygotowujesz skórę przed goleniem, aby uniknąć podrażnień? Na odpowiedzi  wysłane na adres redakcja@twardziel.pl czekamy do piątku 22 listopada. Najciekawsze nagrodzimy zestawami.

KONKURS rozwiązany:

Nagrody wędrują do:

– dastanwp@…

– anulawawrzyniak@…

– fleshbird@…

– marekbladys@…

– kingsiz1983@…

 

Właściwości i zalety maszynki:

  • Ostrza o cieńszych krawędziach i nowej zaawansowanej powłoce zmniejszającej opór i łatwo przesuwają się po skórze, bez uczucia ciągnięcia. Zaawansowane technologicznie ostrza zapewniają komfort podczas golenia, szczególnie mężczyznom o wrażliwej skórze.
  • Stabilizator, który utrzymuje optymalny odstęp pomiędzy ostrzami, jednocześnie pozwala im dostosować się do indywidualnych konturów twarzy.
  • Specjalnie ukształtowana osłona umożliwia utrzymanie optymalnego kontaktu ostrzy ze skórą, naciągając ją i zapewniając poczucie komfortu podczas golenia.
  • Szeroki pasek Lubrastrip™ wzbogacony o olej mineralny oraz polimery, pozwala na przesuwanie się maszynki gładko i sprawnie po skórze.
  • Opływowa, srebrna rączka o większym, bardziej ergonomicznym uchwycie, zapewnia doskonałe i komfortowe prowadzenie maszynki.
  • Maszynkę można bezpiecznie używać pod prysznicem.

Dla pełnego komfortu golenia, Gillette rekomenduje również użycie żelu do golenia z tej samej linii. Nowy żel Gillette Fusion ProGlide SilverTouch dla skóry wrażliwej ma zmniejszoną zawartość substancji zapachowych, nawilża, zmiękcza zarost i pomaga chronić skórę, zapewniając wygodne i niezwykle dokładne golenie.

 

Jak zwiększyć komfort podczas golenia skóry wrażliwej

1. Przed goleniem

Umyj twarz i szyję łagodnym środkiem myjącym o własnościach nawilżających oraz ciepłą wodą. Następnie nałóż żel do golenia Gillette Fusion ProGlide SilverTouch, który zmiękcza zarost i nawilża skórę chroniąc ją przed podrażnieniami. Wyjątkowe właściwości żelu minimalizują tarcie pomiędzy ostrzami a skórą, poprawiając komfort golenia nawet najbardziej wrażliwych punktów na twarzy.

2. Podczas golenia

Użyj wysokiej klasy maszynki, Gillette Fusion ProGlide SilverTouch z pięcioma cienkimi ostrzami oraz jednym dodatkowym z tyłu. Możesz użyć jej w wersji manualnej lub zasilanej baterią. Maszynki ProGlide SilverTouch poprawiają komfort golenia oraz minimalizują występowanie podrażnień, nieprzyjemnego pieczenia czy uczucia suchości na twarzy.

3. Po goleniu

Przemyj skórę letnią wodą, dokładnie wysusz i nałóż produkt po goleniu przeznaczony dla mężczyzn o wrażliwej skórze. Produkty takie zawierają substancje nawilżające, które poprawiają komfort skóry po goleniu oraz przeciwdziałają uczuciu suchości, pieczenia, szczypania czy swędzenia, a substancje nawilżające doskonale odżywiają skórę.

 

Rekomendowana przez specjalistów

Rozwiązanie technologiczne zastosowane w maszynce Gillette Fusion ProGlide SilverTouch otrzymało liczne nagrody i wyróżnienia wśród dermatologów i ekspertów w dziedzinie pielęgnacji skóry. Dodatkowo maszynka została doceniona przez czytelników i redaktorów czołowych czasopism, takich jak GQ, Men’s Health czy Maxim. Uzyskała również status maszynki najbardziej rekomendowanej przez amerykańskich dermatologów oraz rekomendację wiodącego niemieckiego instytutu badawczego.


*Ankieta została przeprowadzona wśród 1531 dermatologów należących do stowarzyszania EADV (European Academy of Dermatology and Venereology) podczas corocznego spotkania w P&G.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *