KONKURS: Dworzec Śródmieście – wygraj nową książkę Bartka Biedrzyckiego

Dworzec Śródmieście - Bartek Biedrzycki

Do księgarń trafiła już trzecia część warszawskiej postapokalipsy. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym trzeba będzie wykazać się odwagą stalkera i przebiegłością mieszkańca warszawskiej Pragi.

Warszawa po Zagładzie. Ludzie żyją na podziemnych dworcach, w piwnicach, w zapomnianych przejściach. Śmieją się i płaczą, kochają i nienawidzą, czekają, nie wiedząc na co, szukają rzadko wiedząc czego. Żyją i umierają. Ale czasem, kiedy śmierć jest zbyt gwałtowna, krucha równowaga i prowizoryczna umowa społeczna zostają naruszone.

Czy po wojnie atomowej nie ma już dobrych ludzi? Czy każdy człowiek, nawet ten z pozoru najlepszy, ma w sobie utajonego zbrodniarza, który za godziwą zapłatę zrobi wszystko? Ile warte jest w takim świecie życie – brata, męża, syna…

Napisana z wielkim rozmachem kulminacja przygód rudobrodego stalkera Borki z Kryształowego Pałacu, pokazująca życie Warszawy poza systemem stołecznego metra od chwili Zagłady, aż po czasy najnowsze. Klucz do zrozumienia wydarzeń trylogii warszawskiej, odkrywający wszystkie tajemnice i misterną siatkę powiązań między pozornie nieznajomymi bohaterami.

KONKURS

Weź udział w konkursie i wygraj jedną z trzech książek Bartka Biedrzyckiego „Dworzec Śródmieście”. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Co zrobiłbyś w metrze gdyby nagle zgasło w nim światło, a syreny alarmowe rozwyłyby się w całej Warszawie„. Na kreatywne odpowiedzi przesłane na maila redakcja@twardziel.pl czekamy do piątku 17 marca. Potem wybierzemy trzy najciekawsze odpowiedzi i nagrodzimy zwycięzców. Powodzenia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *