Francuski komik, który podbił serca fanów na całym świecie. Najlepsze akcje Remiego Gaillarda

popular-prankster-remi-gaillard-as-sonic-the-hedgehog

Tego gościa chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. 40-letni Francuz już od wielu lat rozbawia do łez miliony ludzi na całym świecie. Jego filmiki, które zainspirowane zostały twórczością Charliego Chaplina biją rekordy popularności w serwisie youtube. Zapraszam do obejrzenia najlepszych z nich.

popular-prankster-remi-gaillard-as-sonic-the-hedgehog

Tego gościa chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. 40-letni Francuz już od wielu lat rozbawia do łez miliony ludzi na całym świecie. Jego filmiki, które zainspirowane zostały twórczością Charliego Chaplina biją rekordy popularności w serwisie youtube. Zapraszam do obejrzenia najlepszych z nich.

 

15. Kawały z windą

Jego żarty, w których akcja rozgrywa się w zwyczajnej windzie, przeszły już chyba do historii. Kolacja przy świecach, walki sumo, ojciec chrzestny – pomysłowość Gaillarda nie zna granic. A reakcja niczego niespodziewających się ludzi? Bezcenna.

http://www.youtube.com/watch?v=lRefZf3gj74

 

14. Radar

Nie ma nic bardziej wkurzającego niż skrzynki, które automatycznie pstrykają ci zdjęcia, gdy o troszeczkę przekroczysz dopuszczalną prędkość. Nasz bohater przebrał się za jedną z nich i skutecznie zmusił kierowców do hamowania. Co ciekawe dowcip nie spodobał się policjantom…

 

13. Liga Mistrzów na meczu amatorów

Remi postanowił zrobić nieco szumu na meczu swojego byłego klubu i sprawił, że w małej wiosce Cres pojawiła się atmosfera rodem z największych stadionów świata. Doping o niebo lepszy niż we francuskiej Ligue 1. Aczkolwiek w Polsce pewnie nazwano by tych ludzi bandytami i rozdano kilka zakazów stadionowych…

 

12. Nietoperz

Dowód na to, jak wielu ludzi boi się tych… ssaków. Facet z bankomatu zapewne do tej pory nie może dojść do siebie.

 

11. Teenage Mutant Pizza Turtles

Wojownicze żółwie ninja terroryzują miasto w poszukiwaniu… pizzy. Kilka ostrych starć i poszkodowanych dostawców.

 

10. Grendizer

W przebraniu mangowego Super Robota – kultowego Grendizera – Gaillard „atakuje” ciężarówkę armii francuskiej. Wojskowi oczywiście są bez szans.

 

9. Bomba

Jedno z nowszych dzieł Remiego. Przebrany za bombę spaceruje sobie po stacji benzynowej, dworcu kolejowym, lotnisku… Trochę psychodeliczne, w dodatku ta muzyka w tle…

 

8. Pająk i WC

Ten filmik można traktować jako ostrzeżenie przed korzystaniem z publicznych toalet. Nigdy nie masz pewności, że jakiś wesołek nie uwięzi cię w ciasnym pomieszczeniu, w którym bynajmniej pachnie wodą toaletową. Trzeba przyznać, wykonanie pierwsza klasa. Tylko pajęczyna troszkę słaba…

 

7. Pac Man

Nie od dziś wiadomo, że na nudę dobry jest Pac Man. Ale może by tak zamiast siedzieć przy komputerze, spróbować pograć w rzeczywistości?

 

6. Poker

Nie wszyscy wiedzą, że prócz piłki nożnej Francuz kocha również inny sport – zmuszający bardziej do wysiłku umysłowego niż fizycznego. Jego pasją jest poker. Co do umiejętności gry to możemy się jednak spierać. Wchodzi za wszystko z J2, pasuje mając parę króli w ręku – dziwna technika. Nie można mu jednak odmówić jednego – imponuje zachowaniem przy stole pokerowym. Po prostu „HE’S THE BOSS!”.

 

5. Free sex

Coś dla samotnych ludzi, ewentualnie dla tych, którzy nie są przy kasie…

http://www.youtube.com/watch?v=M9EcqdjkQiA

 

4. Twitter

Istotą całego twittera jest to, że zamiast dodawać do znajomych innych użytkowników jak np. na Facebooku i patrzeć, co piszą czy też wrzucają na tablice, ich się po prostu… śledzi. Oczywiście, nie tak jak tajni agenci kryminalistów, tylko same wpisy – tweety. Jak zobaczycie, Remi nieco inaczej zinterpretował te pojęcie… Błyskotliwy pomysł, w dodatku doskonała reklama. Po tym filmiku przybyło mu mnóstwo „followersów”.

 

3. Finał pucharu Francji

To właśnie ten filmik sprawił, że o Gaillardzie zrobiło się głośno. Francuskie media zainteresowały się jego wyczynami, kiedy w 2002 roku podczas finału pucharu Francji przebrał się za piłkarza zwycięskiej drużyny Lorient i po końcowym gwizdku sędziego razem z innymi zawodnikami świętował zdobycie trofeum. Natknął się wtedy nawet na samego prezydenta kraju Jacques’a Chiraca, który pogratulował mu „występu”.

 

2. Piłkarskie sztuczki – seria Foot

W młodości Remi trenował w klubie piłkarskim ze swojej rodzinnej miejscowości – Castelnau Le Cres FC. Z niewiadomych przyczyn nie udało mu się jednak zrobić futbolowej kariery. Po epizodzie w sklepie obuwniczym na dobre zajął się już „sztuką”. Mimo to piłka nożna nadal stanowi dla niego ważną część życia. Stała się także nieodłącznym elementem jego pracy. Seria „Foot”, w której Francuz prezentuje wybitne tricki piłkarskie, cieszy się ogromną popularnością. Cóż, techniki to mu odmówić nie można. Sam Ronaldo mógłby pozazdrościć.

 

1. Kangur

Kwintesencja wygłupów Remiego. Apoteoza głupoty, chamstwa i bezczelności. Kupa śmiechu! „Kangaroo” osiągnął ponad 58 milionów wyświetleń na youtube. Wszystkie te akcje, numery sprawiają, że filmik można oglądać bez końca! Zdecydowanie najlepsze wideo ze wszystkich. Niby proste, niezbyt wyszukane gagi, ale za to ile rozrywki. Kangur zyskał nieśmiertelną sławę – kojarzą go nawet małe dzieci. Co prawda w starciu z policjantami nieco ucierpiał na zdrowiu, ale warto było się poświęcić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *