4 powody, dla których warto poeksperymentować z pasami cnoty

Pasy cnoty najczęściej kojarzą nam się z koniecznością trwania w celibacie lub z chęcią powstrzymania ukochanej przed zdradą. Pierwotnie przeznaczone były one wyłącznie dla kobiet, jednak – wraz z upływem lat – trendy i obyczaje zmieniają się, czego skutkiem było powstanie całej linii produktów tego typu dla mężczyzn.

pasy-cnoty

Czym właściwie jest współczesny pas cnoty?

Współczesny – męski pas cnoty to nic innego jak pewnego rodzaju nakładka na penisa, której zadaniem jest zapobieganie powstaniu erekcji. Najczęściej tego typu zabawki przyjmują formę zamykanych na kluczyk klatek wykonanych z metalu lub plastiku, które dokładnie okalają członka i nie dają mu ani odrobiny wolności. Na końcu pasa znajduje się mały otwór pozwalający na oddawanie moczu, natomiast cała konstrukcja skutecznie uniemożliwia osiągnięcie orgazmu.

Chcecie dowiedzieć się, dlaczego warto spróbować poeksperymentować z takim gadżetem? Poniżej przedstawiamy 4 powody, które być może na zawsze odmienią Wasze życie erotyczne!

1. Przejmiecie kontrolę nad swoim (lub jego) członkiem

Penis jest jednym z tych narządów, które nie zawsze słuchają się swojego właściciela. Możecie jednak przejąć nad nim kontrolę, decydując się na stosowanie pasa cnoty. Pozbędziecie się problemu erekcji, obok których zawsze trudno jest przejść obojętnie. Gadżet nie pozwoli na postawienie członka na baczność, ale też po prostu nie da Wam do niego dostępu. Jest to jeden z najbardziej podniecających aspektów stosowania tego akcesorium, co potwierdzają obie strony – więżący i uwięzieni!

2. Przełamiecie łóżkową rutynę i rozwiniecie relację z partnerką lub partnerem

Pasy cnoty dla mężczyzn powstały jako element dynamiki w relacjach BDSM. Noszący to akcesorium automatycznie staje się stroną uległą, która najczęściej zdana jest wyłącznie na łaskę dominy lub mastera. To od nich zależy, kiedy – i czy w ogóle – penis nieszczęśnika zostanie uwolniony. Nie oznacza to bynajmniej, że pasy cnoty zarezerwowane są wyłącznie dla osób lubujących się w fetyszach. Możecie przecież po prostu lubić ten jeden aspekt seksualnej gry!

3. Staniecie się fundatorami nieziemskich orgazmów

Zdecydowana większość mężczyzn przyznaje, że im dłużej powstrzymują się od orgazmu, tym gdy już do niego dojdzie, ich doznania są znacznie bardziej intensywne. Pas cnoty będzie więc doskonałym wyjściem wtedy, jeśli bardziej zależy Wam na jakości niż na ilości szczytowań, ale zdajecie sobie sprawę, że nie będziecie w stanie powstrzymać się przed masturbacją.

Chociaż jest to aspekt, który spodoba się przede wszystkim uwięzionym panom, to pomyślcie, ile przyjemności możecie sprawić swoim partnerom, jeśli to na Was przypadnie bycie klucznikiem!

4. Znajdziesz więcej czasu dla siebie i innych

Niższa częstotliwość orgazmów – czy w ogóle masturbacji – wiąże się z jeszcze jedną, ogromną zaletą: czas, który na nią poświęcacie, będziecie mogli przeznaczyć na zdobywanie innych szczytów. Mogą nimi być chociażby: przeczytanie książki, która od dwóch lat leży nieruszana na półce, ugotowanie jakiegoś normalnego posiłku, czy pójście na trening.

Z pewnością możecie też liczyć na zwiększenie zasobów czasu, które warto w romantyczny sposób spędzić z ukochaną lub ukochanym.

Podsumowanie

Pasy cnoty to wbrew pozorom świetna sprawa, która może w niestandardowy sposób wzbogacić Wasze życie seksualne. Jednocześnie jest to gadżet, który wymaga ogromnego zaufania do partnera, dlatego panowie: nie dajcie się tak łatwo zamknąć za kratkami!

Pasy cnoty i inne akcesoria erotyczne znajdziesz w sklepie Exclusive Sex Shop.

1 Comment

  1. nie ładujcie się w to. Przez pierwszy rok byla zabawa ale potem zamieniło się to na poważnie. Wszystkie zabawkowe klatki można zdjąć bez wysiłku. My poszliśmy z żoną na tyle daleko że mam zrobione przebicie PA które powoduje że nie mozna tego zdjąć – teoretycznie można ale jest ryzyko uszkodzenia ciała a mam stalową klatkę gdzie kołek co przechodzi przez członek jest w środku. Cięcie powoduje szybkie nagrzewanie stali a odkręcenie jest niemożliwe bo nigdzie takiego śrubokręta nie dostanę. Ze względu na dzieci i ryzyko że żona wszystkim o tym powie – ma zdjęcia wolę nie robić problemu. Nie wspominam już o innych szantażykach z jej strony. Uważajcie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *