Reklama
Gadżety

Jeden z niemieckich sklepów mięsnych wpadł na pomysł sprzedaży swojego gotowego bulionu w torebkach podobnych do tych z herbatą. Wkładasz do kubka, zalewasz wrzątkiem i czekasz aż rosołek się zaparzy...

Tęsknisz za stokiem? Możesz przenieść zimowe szaleństwo na stałe do swojego wnętrza – wystarczy, że stworzysz oryginalny stolik z nieużywanej deski snowboardowej.

Nie poddajemy się stereotypom, jednak średnia krajowa wyraźnie wskazuje na to, że większość mężczyzn-singli urządzających swoje mieszkania, stawia na rozwiązania, które można nazwać „sportowymi". Nie chodzi tu tylko o elementy wystroju, ale również o podstawowe sprzęty. Funkcjonalność i prostota – bez zbędnych komplikacji – to chyba propozycja atrakcyjna dla każdego mężczyzny.

Czy kiedykolwiek czułeś się przygnębiony lub rozdrażniony tylko dlatego, że zniknął Ci Internet? Łapiesz się na tym, że dzień bez sprawdzania poczty i profilu na portalu społecznościowym to dzień stracony?

Rozumiem ideę smart watch, ale jakoś mnie ona nie porywa. Inteligentny zegarek na ręku to fajny gadżet i można zaimponować nim kolegom. W praktyce jednak jest uciążliwy. Trzeba ładować go jak telefon, a to dyskwalifikuje go w kategorii "zegarek". Jeśli chcecie cieszyć się smart watchem, którego nie trzeba ładować, ten gadżet jest dla was.

Popularność kamer zdecydowanie wzrosła w ciągu ostatnich lat. Coraz więcej osób kręci amatorskie filmy podczas uroczystości rodzinnych czy wspólnych wyjazdów. Bardzo zyskują one też na popularności w sieci. Osoby, które nie pracują z kamerą w sposób profesjonalny, mają nie lada orzech do zgryzienia podczas zakupu tego urządzenia. Galopująca technologia i trudne do zrozumienia parametry najczęściej wywołują dezorientację klienta

Polub nas na Facebooku