Testy – Twardziel.pl – blog dla twardych mężczyzn https://www.twardziel.pl Wszystko o szybkich samochodach, pięknych kobietach, ekstremalnych sportach, gadżetach, seksie i wszystkim, co Cię kręci. Wed, 18 Sep 2019 10:57:02 +0000 pl-PL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.3.2 https://www.twardziel.pl/wp-content/uploads/2017/05/cropped-logo-300-1-32x32.png Testy – Twardziel.pl – blog dla twardych mężczyzn https://www.twardziel.pl 32 32 Mactronic XTR 04 – test lampy rowerowej, dla której zmienisz swoje oświetlenie https://www.twardziel.pl/mactronic-noise-xtr-04-opinie-recenzja/ https://www.twardziel.pl/mactronic-noise-xtr-04-opinie-recenzja/#comments Fri, 06 Sep 2019 08:04:41 +0000 http://www.twardziel.pl/?p=4489 Jak w teście użytkowym wypada jedna z mocniejszych lamp rowerowych na rynku - Mactronic Noise XTR 04? Przejechałem z nią w nocy kilkadziesiąt kilometrów i już coś o niej mogę powiedzieć...

Artykuł Mactronic XTR 04 – test lampy rowerowej, dla której zmienisz swoje oświetlenie pochodzi z serwisu Twardziel.pl - blog dla twardych mężczyzn.

]]>
https://www.twardziel.pl/mactronic-noise-xtr-04-opinie-recenzja/feed/ 1
Plecak Texar Cober – na miejskie EDC i do lasu? Recenzja https://www.twardziel.pl/plecak-texar-cober-na-miejskie-edc-i-do-lasu-recenzja/ https://www.twardziel.pl/plecak-texar-cober-na-miejskie-edc-i-do-lasu-recenzja/#respond Wed, 22 Feb 2017 13:05:06 +0000 http://www.twardziel.pl/?p=1692 Plecak to podstawowy element mojego EDC. Dźwigam w nim różne przedmioty, ale sporadycznie wypcham po brzegi. Ma być wygodny, praktyczny, solidny, wyposażony w różne przegrody i przy okazji dobrze wyglądać. Jak w takim teście wypada najnowszy plecak polskiego producenta – Texar Cober?

Artykuł Plecak Texar Cober – na miejskie EDC i do lasu? Recenzja pochodzi z serwisu Twardziel.pl - blog dla twardych mężczyzn.

]]>
https://www.twardziel.pl/plecak-texar-cober-na-miejskie-edc-i-do-lasu-recenzja/feed/ 0
Helikon-Tex Bandicoot – test kultowej nerki polskiego producenta https://www.twardziel.pl/helikon-bandicoot-test-kultowej-nerki-polskiego-producenta/ https://www.twardziel.pl/helikon-bandicoot-test-kultowej-nerki-polskiego-producenta/#respond Wed, 22 Feb 2017 12:38:32 +0000 http://www.twardziel.pl/?p=1803 Od czasów szkoły podstawowej zdążyłem mocno przyzwyczaić się do plecaka. I choć dziś nie mam już z nią nic wspólnego (uff...), wciąż większość mojego EDC nosiłem na plecach. Dobry plecak pozostaje ważnym elementem mojego ekwipunku, ale na co dzień podstawowy szpej wylądował w nerce. Jak sprawuje się kultowy w pewnych kręgach Helikon-Tex-Tex bandicoot na co dzień? Postaram się odpowiedzieć na to pytanie...

Artykuł Helikon-Tex Bandicoot – test kultowej nerki polskiego producenta pochodzi z serwisu Twardziel.pl - blog dla twardych mężczyzn.

]]>
https://www.twardziel.pl/helikon-bandicoot-test-kultowej-nerki-polskiego-producenta/feed/ 0
Raccoon Mk2 – test nowego plecaka od Helikon-Tex https://www.twardziel.pl/raccoon-mk2-test-nowego-plecaka-od-helikon-tex/ https://www.twardziel.pl/raccoon-mk2-test-nowego-plecaka-od-helikon-tex/#respond Wed, 22 Feb 2017 12:33:28 +0000 http://www.twardziel.pl/?p=1828 Helikon-Tex Raccoon to jeden z najbardziej rozpoznawalnych plecaków taktycznych. Swoją popularność zawdzięcza dużej funkcjonalności, przyzwoitemu wykonaniu i przemyślanemu designowi. Czy młodszy brat - Raccoon Mk2 powtórzy sukces poprzednika?

Artykuł Raccoon Mk2 – test nowego plecaka od Helikon-Tex pochodzi z serwisu Twardziel.pl - blog dla twardych mężczyzn.

]]>
https://www.twardziel.pl/raccoon-mk2-test-nowego-plecaka-od-helikon-tex/feed/ 0
Husar Cubby Hybrid 2 generacji – testujemy nerkę na duże EDC https://www.twardziel.pl/husar-cubby-hybrid-2-generacji-testujemy-na-nerke-na-duze-edc/ https://www.twardziel.pl/husar-cubby-hybrid-2-generacji-testujemy-na-nerke-na-duze-edc/#respond Wed, 22 Feb 2017 12:30:57 +0000 http://www.twardziel.pl/?p=1849 Marzy Wam się na prawdę duża nerka? A może pojemny admin pouch? Husar Cubby Hybrid spełnia oba założenia z nawiązką. Niedługo na rynku pojawi się druga generacja taktycznej nerki. Dzięki uprzejmości Husara mogliśmy przetestować ją dla Was już dziś.

Artykuł Husar Cubby Hybrid 2 generacji – testujemy nerkę na duże EDC pochodzi z serwisu Twardziel.pl - blog dla twardych mężczyzn.

]]>
https://www.twardziel.pl/husar-cubby-hybrid-2-generacji-testujemy-na-nerke-na-duze-edc/feed/ 0
Jabra Sport Coach – test sportowych słuchawek bezprzewodowych https://www.twardziel.pl/jabra-sport-coach-test-sportowych-sluchawek-bezprzewodowych/ https://www.twardziel.pl/jabra-sport-coach-test-sportowych-sluchawek-bezprzewodowych/#respond Mon, 06 Jul 2015 08:54:38 +0000 http://www.twardziel.pl/?p=1578 Moja przygoda ze słuchawkami sportowymi trwa zwykle krótko. Kilka dni zaciekawienia, przetestowanie i odłożenie na półkę. Od dobrych słuchawek oczekuję przede wszystkim dobrego dźwięku, a w sportowych wersjach jest on zwykle na drugim albo i trzecim planie. Nie lubię kompromisów, dlatego wolałem biegać i ćwiczyć w zwykłych. Aż do teraz. Jest szansa, że Jabra Sport Coach zostaną ze mną na dłużej...

Artykuł Jabra Sport Coach – test sportowych słuchawek bezprzewodowych pochodzi z serwisu Twardziel.pl - blog dla twardych mężczyzn.

]]>
https://www.twardziel.pl/jabra-sport-coach-test-sportowych-sluchawek-bezprzewodowych/feed/ 0