Reklama
Wideo

Pamiętacie Kaczora z kultowego filmu "Konwój". Ci kierowcy śmiało mogliby wejść w szranki z mistrzem kierownicy...

Sporty ekstremalne są różne, ale każdy dostarcza adrenaliny. Tom Erik Heimen ma jednak odmienne zdanie i potrzebuje dodatkowej porcji emocji - base jumping dodatkowo podgrzał ogniem...

Ukryta kamera, seksowna kobieta, klucz między piersiami i wkurzony paker. To musi być śmieszne!

Wszystkie seksowne dziewczyny powinny grać na konsoli dokładnie w ten sposób. Zgodzicie się?

Policjant to też człowiek. Jeden jest mądrzejszy, inny głupszy. Funkcjonariusze z tego filmiku raczej nie grzeszą inteligencją, a jeśli nawet to za kierownicą radiowozu świetnie ją maskują. Pośmiać się z policji - bezcenne.

Jak zaparkować, a właścicie zacumować statek po mistrzowsku? To nie metoda na blondynkę. Tak wyciąga się na ląd statki, które trafiają na złomowisko w Indiach.

Rémi Gaillard wciąż zaskakuje. Nikt nie potrafi tak wkurzać przechodniów na ulicy jak on. Francuski showman (performer czy komik jak kto woli) robi takie akcje, że trudno się przy nich nie uśmiać... Numer z wielkim pingwinem - mistrzostwo.

Najpierw uśmiech, potem przytulenie, na koniec skręcenie karku. Tak Master Ken uczy tajników sztuk walki. Nie wiemy czy metoda działa, jakoś nie możemy przekonać się do tego przytulania... no chyba, że pięknej dziewczyny, ale wtedy szkoda będzie jej szyi.

Strona 1 z 3

Polub nas na Facebooku