Reklama
TOP 10

Zwiedzając niezwykłe miejsca, warto pamiętać, że jesteśmy im winni należytą troskę. Również od nas zależy to, czy będą cieszyć swym urokiem kolejne pokolenia. Wzniosłe pomniki przyrody, monumentalne zabytki, czy pomniejsze ciekawostki turystyczne – wszystkie one są bardziej kruche niż nam się wydaje. Oto pięć atrakcji turystycznych, które na zawsze przepadły dla podróżników.

Większość filmowych horrorów powstało w głowach scenarzystów. Niektóre jednak bazują na historiach, które wydarzyły się naprawdę, dlatego są tym bardziej straszne. Zobacz pięć horrorów opartych na faktach.

Męski świat rządzi się swoimi prawami i tylko on pozwala odnaleźć w sobie pokłady testosteronu. Dla każdego faceta wypad z kumplami to świętość, a jeszcze większego znaczenia nabierają wyprawy w dalekie zakątki świata połączone z duchem sportowej rywalizacji. Ekipa HomeToGo wybrała 5 najbardziej zaskakujących sportów w różnych zakątkach świata, których powinien spróbować każdy fan dzikich przygód.

Potrzeba matką wynalazków – mawiali kiedyś nasi dziadkowie. Ale to nie potrzeba, a przypadek przyczynił się do powstania jednych z najważniejszych osiągnięć ludzkości – czipsów, szybkoschnącego kleju i ciastoliny. Oto pięć najciekawszych rzeczy, które nie powstałby gdyby nie przypadek

Połączenie silnika spalinowego z elektrycznym gwarantuje nie tylko znaczne oszczędności na paliwie. Przy okazji producenci odkryli jeszcze jedną zaletę układu hybrydowego – możliwość wygenerowania naprawdę dużej mocy. Skutek? Auta zebrane na naszej liście rwą asfalt, przyspieszają jak szalone i oczywiście łagodnie traktują środowisko.

W survivalu umiejętność wykorzystywania przedmiotów, które mamy pod ręką jest na wagę złota. Od głupiej zapalniczki czy noża może zależeć ludzkie życie. Od prezerwatywy również... Oto 20 sposobów na jej wykorzystanie w dzikiej głuszy.

No dobra, zaznaczamy to na wstępie. Te kreskówki nie są dla każdego. Chamskie i często żenujące teksty, masa wulgaryzmów, obsceniczność i megatona absurdu. Wszystko to sprawia, że zaprezentowana przez nas seria jest tak głupia, że aż śmieszna...

Ludzie to dopiero mają pomysły. Ich wynalazki śmieszą, budzą zdziwienie, a czasem inspirują do odkrywania nowych
Strona 1 z 5

Polub nas na Facebooku