Browse By

Category Archives: Technologie

lampa lutownicza papier toaletowy

Lampa lutownicza kontra papier toaletowy (WIDEO)

Temperatura płomienia lampy lutowniczej grubo przekracza 1000 stopni Celsjusza. To spokojnie wystarczy by stopić szkło i aluminium. A jak poradzi sobie z rolką papieru toaletowego? To trzeba sprawdzić…

quadmovr najszybszy dron na swiecie

Quadmovr – oto najszybszy dron na świecie?

Drony to hit ostatnich miesięcy i podobno najlepszy prezent na komunię dla chłopca. Jeśli ktoś chciałby podarować młodemu taki wynalazek, to lepiej żeby był on bezpieczny. Quadmovr – prawdopodobnie najszybszy amatorski dron na świecie, to nie najlepszy pomysł… No chyba, że ma się nim bawić tatuś.

jabra sport coach 11

Jabra Sport Coach – test sportowych słuchawek bezprzewodowych

Moja przygoda ze słuchawkami sportowymi trwa zwykle krótko. Kilka dni zaciekawienia, przetestowanie i odłożenie na półkę. Od dobrych słuchawek oczekuję przede wszystkim dobrego dźwięku, a w sportowych wersjach jest on zwykle na drugim albo i trzecim planie. Nie lubię kompromisów, dlatego wolałem biegać i ćwiczyć w zwykłych. Aż do teraz. Jest szansa, że Jabra Sport Coach zostaną ze mną na dłużej…

beam smart projector 2 1

Beam – projektor w żarówce

Duże projektory to już przeżytek. Od dziś urządzenie do wyświetlania filmów lub prezentacji na ścianie wyglądem przypomina żarówkę… i działa po wkręceniu w dowolną lampkę.

Notatnik w kształcie zegarka

Smart watch cienki jak papier

Rozumiem ideę smart watch, ale jakoś mnie ona nie porywa. Inteligentny zegarek na ręku to fajny gadżet i można zaimponować nim kolegom. W praktyce jednak jest uciążliwy. Trzeba ładować go jak telefon, a to dyskwalifikuje go w kategorii „zegarek”. Jeśli chcecie cieszyć się smart watchem, którego nie trzeba ładować, ten gadżet jest dla was.

Najnowsze artykuły:

Close
x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →