Reklama
Wzory tatuaży

Twoja kobieta szuka pomysłu na seksowny, subtelny i uwodzicielski tatuaż? Pokaż jej naszą galerię. Oto kilkanaście tatuaży z koronkami, które będą pasować do skóry twojej lubej.

Fala zombie zalała nasz świat. Żywe trupy opanowały telewizję, kina, księgarnie, internet i nawet koszulki. Nic dziwnego, że znaki ich obecności pojawiły się także na skórze. Tatuaże z zombie są co raz bardziej popularne.

Geometryczne tatuaże są modne, ale moda ma to do siebie, że szybko przemija. Często można je ujrzeć u ludzi z branży kreatywnej. Nic dziwnego, bo obrazy złożone z brył z reguły wyglądają znakomicie. Zwłaszcza na kobiecej skórze. Oto kilka tatuaży, których autorem jest Sasha Unisex.

Tatuaże biomechaniczne i te w stylu steampunk wcale nie muszą ograniczać się do miłośników fantastyki. Robią je sobie nawet osoby lubiące retro i epokę wiktoriańską.

Zabytkowe samochody mają duszę. A gdyby tak uwięzić ją nie pod maską, ale w tatuażu? Oto kilka pomysłów na wzory w stylu retro aut.

Bywa, że zawsze chcemy mieć przy sobie bliską osobę, żonę, dziewczynę, a może dziecko. Inni lubią być blisko swojego idola, bohatera i uosobienia własnych wartości. To dlatego tatuaże twarzy i portrety na skórze cieszą się dużą popularnością.

Tatuaż to poważna sprawa, dlatego przy wyborze odpowiedniego wzoru powinniśmy dokładnie się zastanowić. Najlepiej samemu wymyślić co chcemy sobie wytatuować, opowiedzieć o tym dobremu tatuatorowi i poczekać aż ten przygotuje indywidualny wzór. Niestety ta opcja nie należy do tanich, dlatego wiele osób decyduje się na gotowy wzór. Dziś mamy dla was 44 tatuaże, które wyglądają fenomenalnie, a do tego większość z nich jest typowo męska.

Zjawisko tatuażu więziennego budzi zainteresowanie szczególnie tych ludzi, którzy wnętrza zakładów penitencjarnych oglądają wyłącznie na ekranie telewizora. Ale do zgłębienia tego tematu Prison Break to zdecydowania za mało.

Strona 1 z 2

Polub nas na Facebooku