Tatuaże – Twardziel.pl – blog dla twardych mężczyzn http://www.twardziel.pl Wszystko o szybkich samochodach, pięknych kobietach, ekstremalnych sportach, gadżetach, seksie i wszystkim, co Cię kręci. Tue, 30 Jul 2019 09:10:38 +0000 pl-PL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.2.4 Blackwork czy tatuaż plemienny? Najlepsze tatuaże dla mężczyzny http://www.twardziel.pl/blackwork-czy-tatuaz-plemienny-najlepsze-tatuaze-dla-mezczyzny/ http://www.twardziel.pl/blackwork-czy-tatuaz-plemienny-najlepsze-tatuaze-dla-mezczyzny/#respond Tue, 30 Jul 2019 09:09:54 +0000 http://www.twardziel.pl/?p=4459 Tatuaże są bardzo modne u Polaków. Jak pokazują badania około 8% ma przynajmniej jeden tatuaż. Choć większość i tak stanowią mężczyźni. W tych samych badaniach można jeszcze przeczytać, że panowie wolą większe tatuaże, z kolei panie stawiają na symbolikę i minimalizm. My jednak w dzisiejszym

Artykuł Blackwork czy tatuaż plemienny? Najlepsze tatuaże dla mężczyzny pochodzi z serwisu Twardziel.pl - blog dla twardych mężczyzn.

]]>
http://www.twardziel.pl/blackwork-czy-tatuaz-plemienny-najlepsze-tatuaze-dla-mezczyzny/feed/ 0
Czy tatuaż można reklamować? http://www.twardziel.pl/czy-tatuaz-mozna-reklamowac/ http://www.twardziel.pl/czy-tatuaz-mozna-reklamowac/#respond Fri, 11 May 2018 11:05:28 +0000 http://www.twardziel.pl/?p=3995 Wykonałeś tatuaż, ale usługa jest inna od pierwotnych ustaleń? Co możesz zrobić? Czy możesz wnieść roszczenia wobec osoby, która pogorszyła twój wygląd? Jakie prawa ci przysługują? Zabezpieczenie prawne Decydując się na wykonanie tatuażu w świetle prawa zawierasz umowę o dzieło, ustną bądź pisemną, ale o

Artykuł Czy tatuaż można reklamować? pochodzi z serwisu Twardziel.pl - blog dla twardych mężczyzn.

]]>
http://www.twardziel.pl/czy-tatuaz-mozna-reklamowac/feed/ 0
Kozackie tatuaże z internetu #001 http://www.twardziel.pl/kozackie-tatuaze-internetu-001/ http://www.twardziel.pl/kozackie-tatuaze-internetu-001/#respond Wed, 24 Jan 2018 13:44:25 +0000 http://www.twardziel.pl/?p=3791 Ruszamy z serią najciekawszych, kozackich tatuaży, znalezionych w internecie. Często trafiam na fajne zdjęcia. Czas więc się nimi podzielić. Może znajdziecie w nich inspirację dla swojego tatuażu.

Artykuł Kozackie tatuaże z internetu #001 pochodzi z serwisu Twardziel.pl - blog dla twardych mężczyzn.

]]>
http://www.twardziel.pl/kozackie-tatuaze-internetu-001/feed/ 0
40 inspirujących tatuaży! http://www.twardziel.pl/40-inspirujacych-tatuazy/ http://www.twardziel.pl/40-inspirujacych-tatuazy/#respond Tue, 08 Aug 2017 12:10:36 +0000 http://www.twardziel.pl/?p=2981 Tatuaże to niesamowite dzieła sztuki. Oto 40 obrazków, które potwierdzają tę tezę.  

Artykuł 40 inspirujących tatuaży! pochodzi z serwisu Twardziel.pl - blog dla twardych mężczyzn.

]]>
http://www.twardziel.pl/40-inspirujacych-tatuazy/feed/ 0
44 wzory tatuaży dla prawdziwego mężczyzny http://www.twardziel.pl/44-wzory-tatuazy-dla-prawdziwego-mezczyzny/ http://www.twardziel.pl/44-wzory-tatuazy-dla-prawdziwego-mezczyzny/#respond Thu, 18 May 2017 10:29:32 +0000 http://www.twardziel.pl/?p=2636 Prawdziwy mężczyzna nie musi mieć tatuażu, ale jeśli zamierza go zrobić to przynajmniej powinien być męski. Nie każdy tatuaż taki się wydaje. Oto 44 wzory co do których nie mamy żadnych wątpliwości. Są męskie jak Bogusław Linda w „Psach”.

Artykuł 44 wzory tatuaży dla prawdziwego mężczyzny pochodzi z serwisu Twardziel.pl - blog dla twardych mężczyzn.

]]>
http://www.twardziel.pl/44-wzory-tatuazy-dla-prawdziwego-mezczyzny/feed/ 0
Tatuaże z zombie – nie tylko dla fanów Żywych trupów http://www.twardziel.pl/tatuaze-zombie-zywe-trupy/ http://www.twardziel.pl/tatuaze-zombie-zywe-trupy/#respond Wed, 22 Feb 2017 07:46:44 +0000 http://www.twardziel.pl/?p=771 Fala zombie zalała nasz świat. Żywe trupy opanowały telewizję, kina, księgarnie, internet i nawet koszulki. Nic dziwnego, że znaki ich obecności pojawiły się także na skórze. Tatuaże z zombie są co raz bardziej popularne.

Artykuł Tatuaże z zombie – nie tylko dla fanów Żywych trupów pochodzi z serwisu Twardziel.pl - blog dla twardych mężczyzn.

]]>
http://www.twardziel.pl/tatuaze-zombie-zywe-trupy/feed/ 0
Koronkowe tatuaże – idealne dla twojej kobiety http://www.twardziel.pl/koronkowe-tatuaze-idealne-dla-twojej-kobiety/ http://www.twardziel.pl/koronkowe-tatuaze-idealne-dla-twojej-kobiety/#respond Fri, 12 Aug 2016 06:41:08 +0000 http://www.twardziel.pl/?p=1418 Twoja kobieta szuka pomysłu na seksowny, subtelny i uwodzicielski tatuaż? Pokaż jej naszą galerię. Oto kilkanaście tatuaży z koronkami, które będą pasować do skóry twojej lubej.

Artykuł Koronkowe tatuaże – idealne dla twojej kobiety pochodzi z serwisu Twardziel.pl - blog dla twardych mężczyzn.

]]>
http://www.twardziel.pl/koronkowe-tatuaze-idealne-dla-twojej-kobiety/feed/ 0
Tatuaż w zwolnionym tempie http://www.twardziel.pl/tatuaz-w-zwolnionym-tempie/ http://www.twardziel.pl/tatuaz-w-zwolnionym-tempie/#respond Fri, 27 Nov 2015 09:43:40 +0000 http://www.twardziel.pl/?p=1360 Macie już tatuaż? Wiecie więc dokładnie jak wygląda proces tatuowania. Jeśli jednak dopiero zamierzacie się wydziargać warto sprawdzić co was czeka. Poniższe wideo pokazuje w zolnionym tempie jak maszynka do tatuażu traktuje naszą skórę.

Artykuł Tatuaż w zwolnionym tempie pochodzi z serwisu Twardziel.pl - blog dla twardych mężczyzn.

]]>
http://www.twardziel.pl/tatuaz-w-zwolnionym-tempie/feed/ 0
Geometryczne tatuaże dla kobiet od Sasha Unisex http://www.twardziel.pl/geometryczne-tatuaze-dla-kobiet-od-sasha-unisex/ http://www.twardziel.pl/geometryczne-tatuaze-dla-kobiet-od-sasha-unisex/#respond Fri, 04 Sep 2015 06:25:48 +0000 http://www.twardziel.pl/?p=1029 Geometryczne tatuaże są modne, ale moda ma to do siebie, że szybko przemija. Często można je ujrzeć u ludzi z branży kreatywnej. Nic dziwnego, bo obrazy złożone z brył z reguły wyglądają znakomicie. Zwłaszcza na kobiecej skórze. Oto kilka tatuaży, których autorem jest Sasha Unisex.

Artykuł Geometryczne tatuaże dla kobiet od Sasha Unisex pochodzi z serwisu Twardziel.pl - blog dla twardych mężczyzn.

]]>
http://www.twardziel.pl/geometryczne-tatuaze-dla-kobiet-od-sasha-unisex/feed/ 0
Jak pielęgnować świeży tatuaż http://www.twardziel.pl/tatuaz-dzielo-sztuki-ozdoba-czy-cos-zupelnie-innego-2/ http://www.twardziel.pl/tatuaz-dzielo-sztuki-ozdoba-czy-cos-zupelnie-innego-2/#respond Fri, 17 Jul 2015 04:33:22 +0000 http://www.twardziel.pl/?p=417 Dla jednych tatuaż to dzieło sztuki, dla innych wzór szpecący ciało. Niektórzy traktują go jako ozdobę, inni jako manifestację poglądów. Jedno jest pewne: jego wybór musi być przemyślany, bo to pamiątka na całe życie

Artykuł Jak pielęgnować świeży tatuaż pochodzi z serwisu Twardziel.pl - blog dla twardych mężczyzn.

]]>
http://www.twardziel.pl/tatuaz-dzielo-sztuki-ozdoba-czy-cos-zupelnie-innego-2/feed/ 0