Reklama
Sporty motorowe

Dobre palenie gumy jest fajne, o ile jest robione z głową. Czasami jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem. Oto Janusze i ich popisy utrwalone na wideo...

Kierowcy WRC muszą mieć jaja ze stali. Kibice już nie muszą. Patrząc na zachowanie niektórych widzów na trasie Rajdu Polski ewidentnie widać, że pozór jaj ze stali to nic innego jak upośledzenie mózgowe. Dowód? Mamy go nawet na wideo.

W nadchodzącym sezonie rajdowym zawodnik Orlen Team Adam Małysz wystartuje samochodem MINI przygotowanym przez niemiecką firmę X-raid.

Zwycięstwo Rafała Sonika na quadach i świetna postawa Krzysztofa Hołowczyca. Najbardziej wymagający rajd świata jest już za nami, ale emocje wcale nie muszą się kończyć. Oto najelsze momety na tym Dakarze.

Na ostatnim zakręcie Beijing ePrix bolidy Nicolasa Prosta i Nicka Heidfelda się zderzyły. Podobno był to nieumyślny wypadek, ale nam wygląda na to, że pojazd wyprzedzany próbował popełnić morderstwo...

Wypadki, dachowania, dzwony - wszystko z tegorocznych rajdów samochodowych i to na jednym filmiku. Czasem zabawne, częściej mrożące krew w żyłach. Wszystkie udowadniają dlaczego kierowcy i piloci rajdowi muszą mieć jaja ze stali.

Po dłuższym czasie Peugeot wraca na Rajd Dakar w nowym samochodzie 2008 DKR. Jak wygląda bestia przeznaczona do walki w najbardziej wymagającym rajdzie na świecie?

Nic nie rozbudza z poniedziałku tak dobrze jak porządna dawka adrenaliny. Oto najlepsze momenty, skillsy i babole z Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski 2013.

Polub nas na Facebooku