Reklama
Piłka nożna

Aktorów, piosenkarzy i znanych sportowców łączą nie tylko wielkie pieniądze i sława. Łączą ich też gigantyczne problemy z hejterami oraz ich niewybrednymi komentarzami. Grono tych, którym w trakcie internetowych dyskusji puściły nerwy, powiększył ostatnio Artur Boruc. O co poszło tym razem?

O tym, że wielu szkoleniowców na świecie w swojej pracy lubi stosować niekonwencjonalne metody, wiemy nie od dziś. Na lidera wśród tych, często mało znanych, trenerów wyrasta opiekun angielskiego piątoligowca Lincoln City FC, który podczas sobotniego meczu tłumaczył taktykę na... żelkach.

Piłka nożna to gra dla prawdziwych facetów. Niestety, niektórzy ludzie namolnie starają się zmienić ten wizerunek futbolu i za wszelką cenę próbują wciskać piłkarzy w stroje, których kolorystyka zdecydowanie bardziej pasuje do 7-letnich dziewczynek zafascynowanych bajką „Hello Kitty", a nie twardych kopaczy. Oto kilka z nich.

Dziś większość ludzi na świecie zachwyca się umiejętnościami Leo Messiego, ale jeszcze kilka lat temu królem boisk był Ronaldinho. Co ten Brazylijczyk potrafił zrobić z piłką! Nie pamiętacie? No to wam przypomnimy...

Polub nas na Facebooku