Reklama
Boks i sztuki walki

Jeden z najlepszych fighterów MMA, Fedor Emelianenko stoczył masę niesamowicie efektowych walk. To wideo jest zlepkiem najbrutalniejszych akcji Mistrza. Warto je sobie przypomnieć.

Rosyjska federacja M-1 Global zamierza na stałe wprowadzić do programu swoich gal MMA walki rycerzy w zbrojach w oktagonie. Na niedawnej gali przedstawili widzom taką walkę jako element zapewniający rozrywkę między głównymi starciami wieczoru. Pojedynki opancerzonych gladiatorów bardzo przypadły do gustu rosyjskiej publiczności. Wam też się podoba?

W weekend po dłuższej przerwie do oktagonu wejdzie jeden z najlepszych zawodników w historii MMA - Anderson Silva. Mamy dla was wideo z najlepszymi walkami w karierze Pająka. 

W 1994 roku niepokonany mistrz walk ulicznych na gołe pięści Joe Savage rzucił wyzwanie wszystkim najlepszym bokserom na świecie. Pewien swego, twierdził że pokona Mike'a Tysona, Lennoxa Lewisa i Reddicka Bowe. Ci jednak nie zamierzali odstawiać cyrków. Zamiast nich na walkę zgodził się Smokin Bert Cooper, z bilansem 31:13:0). To jak walka Dawida z Goliatem..

Czasami największymi sportowcami są amatorzy. Podczas amatorskiej gali MMA Mike Pantangco kompletnie obijał rywala, który nie potrafił nawet skutecznie blokować jego ciosów. Gdy ten ledwo już stał na nogach, Pantangco zamiast posłać go na deski, sam odklepał poddając walkę. Przegrał, bo nie chciał narażać zdrowia rywala. Taka walka długo się już nie powtórzy.

Znudzeni walkami dwóch mężczyzn turlających po ringu przez pół rundy? No to czas zagęścić pole walki. Team Fighting Championship polega na rywalizacji dwóch drużyn składających się z pięciu zawodników. Tym razem "mecz" LPH - chuliganów Lecha Poznań kontra szwedzka ekipa Wisemen z Gothenburga. Wynik? Może być tylko jeden...

Calcio Storico Fiorentino to jeden z najdziwniejszych sportów jakie kiedykolwiek widzieliśmy. To połączenie piłki nożnej, rugby i MMA. Pięćdziesięcio minutowe mecze calcio storico odbywają się we Florencji i ściągają na arenę setki fanów i turystów w całego świata.

Federacja UFC i kanał FOX Sports opublikowali filmik podsumowujący galę UFC 168, która odbyła się w zeszłym miesiącu. Wideo prezentuje najciekawsze akcje w zwolnionym tempie. Brakuje jedynie złamanej nogi Andersona Silvy, ale kto chciałby katować się widokiem takiej kontuzji w slow motion...

Polub nas na Facebooku