Reklama
Sport

Konserwacja roweru jest niezbędna do tego, by ten - szczególnie po zimie - kojarzył się z radością, przyjemnością i rekreacją, a nie z uszkodzonym łańcuchem, awariami i korozją.

Football amerykański może i nie zalicza się do sportów ekstremalnych, ale czasem powinien. Oto cztery minuty i kilkadziesiąt dowodów, na to że to zajęcie dla twardzieli, a NFL to liga łamaczy kości.

Dobre palenie gumy jest fajne, o ile jest robione z głową. Czasami jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem. Oto Janusze i ich popisy utrwalone na wideo...

Kierowcy WRC muszą mieć jaja ze stali. Kibice już nie muszą. Patrząc na zachowanie niektórych widzów na trasie Rajdu Polski ewidentnie widać, że pozór jaj ze stali to nic innego jak upośledzenie mózgowe. Dowód? Mamy go nawet na wideo.

Jeden z najlepszych fighterów MMA, Fedor Emelianenko stoczył masę niesamowicie efektowych walk. To wideo jest zlepkiem najbrutalniejszych akcji Mistrza. Warto je sobie przypomnieć.

Rosyjska federacja M-1 Global zamierza na stałe wprowadzić do programu swoich gal MMA walki rycerzy w zbrojach w oktagonie. Na niedawnej gali przedstawili widzom taką walkę jako element zapewniający rozrywkę między głównymi starciami wieczoru. Pojedynki opancerzonych gladiatorów bardzo przypadły do gustu rosyjskiej publiczności. Wam też się podoba?

Designerski rower od projektantów Mazdy. Brzmi ciekawie, prawda? Choć to tylko prototyp, prezentowany na Milan Design Week, to założę się, że wielu z was chętnie by na nim pojeździło.

W nadchodzącym sezonie rajdowym zawodnik Orlen Team Adam Małysz wystartuje samochodem MINI przygotowanym przez niemiecką firmę X-raid.

Strona 1 z 4

Polub nas na Facebooku