Reklama

Mityczna niebieska tabletka, o której wszyscy słyszeli, jednak nikt nie widział, a już na pewno, której nikt nie próbował (bo przecież wstyd poprosić o receptę...), czyli Viagra, do niedawna była w sferze marzeń, teraz jest już na wyciągnięcie ręki! Bez recept, bez uszczerbku na męskiej dumie, wystarczy kliknąć w aptece internetowej, poczekać na przesyłkę i Walentynki mogą trwać przez cały rok!

Pomysł by prezerwatywy informowały o chorobach intymnych jest niesamowity, ale nie aż tak bardzo jak fakt, że stoją za nim 13 i 14 latkowie. Muaz Nawaz, Daanyaal Ali i Chirag Shah z Isaac Newton Academy w London stworzyli już nawet prototyp ‘S.T.EYE.’.

U nas sprawa jest prosta. Jest podniecenie, jest seks, jest orgazm. Jak jednak od dawna wiadomo, u kobiet nic nie jest takie proste. Zwłaszcza jeśli chodzi o orgazm...

Jak rozpoznać prawdziwe piersi? Bardzo prosto. Wystarczy przyjrzeć się temu poważnemu eksperymentowi naukowemu i wyciągnąć wnioski.

Znudziły ci klasyczne pozycje seksualne. Chcesz wnieść do swojego życia erotycznego dawkę urozmaicenia, egzotyki pochodzącej prosto z dalekiego wschodu. Wypróbuj japońskie pozycje seksualne

Amerykańscy naukowcy odkryli... bla bla bla. Takich tematów na Twardziel.pl miało już praktycznie nie być, ale sytuacja jest wyjątkowa. Epokowe, rewolucyjne odkrycie szkockiego profesora psychologii, Stuarta Brody'ego może zmienić twoje życie seksualne... Dziś nauczysz się czytać z warg, bo one bez słów potrafią powiedzieć o zdolnościach seksualnych kobiet. Zainteresowany?

 Co robią olimpijczycy w Soczi oprócz treningów i zdobywania medali (lub w niektórych przypadkach marzeniu o medalach)? Odpowiedzią jest jedno słowo - seks. Zobacz tajny materiał...

Miss Bumbum to chyba najciekawsze wybory misek na całym świecie. Zero gadania o ratowaniu kotków z opresji, marzeniach o powszechnym szczęściu i pełnych brzuchach afrykańskich dzieci. To po prostu najpiękniejsze dupcie, tyłeczki, pupki - koniecznie zobaczcie zdjęcia.

Strona 1 z 3

Polub nas na Facebooku